Przejdź do głównej zawartości

Królewski weekend

Witajcie! 
Dziś o tym co możemy zobaczyć w telewizji w ten weekend.
W sobotę 7 stycznia na kanale TVP KULTURA o godzinie 12.10 możemy zobaczyć dokument "Ballada o Królowej Elżbiecie".
Zaś już w niedzielę 8 stycznia na kanale TVP 1 o godzinie 21.25 będziemy mogli obejrzeć film biograficzny o tytule "Jak zostać księżną". Film opowiada historię miłosną duńskiej pary książęcej.
Jestem bardzo ciekawa filmu o Mary i Fryderyku i na pewno go obejrzę. :)

Komentarze

 1. Film o historii miłości Mary i Frederik'a ukazuje ją w nieciekawym świetle. Jako pannę lekkich obyczajów, po dwóch dniach znajomości uprawiali seks. No i t o kocham cię powiedziane w łazience p odczas mycia zębów.....
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, Mary została ukazana w nieciekawy sposób.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.