Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Dziedzicznej Księżnej Ekateriny!

Witajcie!

8 września znalazłam w swojej skrzynce kartkę-niespodziankę. 

Była to dla mnie niespodzianka, gdyż kompletnie nie spodziewałam się tej odpowiedzi. Na wiosnę, gdy pojawiła się informacja, że Ekaterina i jej mąż spodziewają się trzeciego dziecka wysłałam im gratulacje. 


Księżniczka Eleanora Dina Daniela Alexandra urodziła się 26 lipca 2021 roku. 


Informacja o tym pojawiła się w mediach na początku września. Planowałam wysłać im gratulacje aczkolwiek nie miałam wolnej chwili by pójść na pocztę. Dlatego gdy znalazłam w skrzynce poniższą kartkę byłam w szoku. 
Nie ukrywam, że bardzo mnie ta kartka ucieszyła. 


***

Mieliście kiedyś podobną sytuację? Lub  otrzymaliście odpowiedź od osoby do której nie pisaliście?


Wiem, że czasami takie sytuacje się zdarzają .  

Komentarze

 1. Gratulacje oby jak najwięcej takich miłych niespodzianek

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :)

  Ja dowiedizałam się, że Ekaterina urodziła jak na instagramie zobaczyłam u kogoś ta kartkę- było to w połowie września.
  Wysłałam kwłasnoręcznie zrobiona kartkę z gratulacjami i życzeniami. Do kartki dołączyłam małą karteczkę, na której napisałam że przepraszam, że gratulacje wysyłam dopiero teraz- a jest to spowodowane tym, że dopiero się dowiedziałam o narodzinach księżniczki.

  Nie spodziewałam się odpowiedzi, od lipca minęło sporo czasu- a we wtorek ją otrzymałam.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.