Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Dziedzicznej Księżnej Ekateriny!

Witajcie!

8 września znalazłam w swojej skrzynce kartkę-niespodziankę. 

Była to dla mnie niespodzianka, gdyż kompletnie nie spodziewałam się tej odpowiedzi. Na wiosnę, gdy pojawiła się informacja, że Ekaterina i jej mąż spodziewają się trzeciego dziecka wysłałam im gratulacje. 


Księżniczka Eleanora Dina Daniela Alexandra urodziła się 26 lipca 2021 roku. 


Informacja o tym pojawiła się w mediach na początku września. Planowałam wysłać im gratulacje aczkolwiek nie miałam wolnej chwili by pójść na pocztę. Dlatego gdy znalazłam w skrzynce poniższą kartkę byłam w szoku. 
Nie ukrywam, że bardzo mnie ta kartka ucieszyła. 


***

Mieliście kiedyś podobną sytuację? Lub  otrzymaliście odpowiedź od osoby do której nie pisaliście?


Wiem, że czasami takie sytuacje się zdarzają .  

Komentarze

 1. Gratulacje oby jak najwięcej takich miłych niespodzianek

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :)

  Ja dowiedizałam się, że Ekaterina urodziła jak na instagramie zobaczyłam u kogoś ta kartkę- było to w połowie września.
  Wysłałam kwłasnoręcznie zrobiona kartkę z gratulacjami i życzeniami. Do kartki dołączyłam małą karteczkę, na której napisałam że przepraszam, że gratulacje wysyłam dopiero teraz- a jest to spowodowane tym, że dopiero się dowiedziałam o narodzinach księżniczki.

  Nie spodziewałam się odpowiedzi, od lipca minęło sporo czasu- a we wtorek ją otrzymałam.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.