Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księcia i Księżnej Cambridge!

 Witajcie!

19 lipca otrzymałam odpowiedź od Księcia i Księżnej Cambridge w podziękowaniu za życzenia, które wysłałam im z okazji ich 10 rocznicy ślubu.Na podziękowaniu znajduje się nowe, niepublikowane wcześniej zdjęcie, które wykonano podczas sesji z której opublikowano dwa zdjęcia.


***

Chciałabym Was zapytać o wasze odczucia dotyczące zdjęć opublikowanych z okazji rocznicy ślubu Księcia i Księżnej. Czy podobają się Wam te zdjęcia??


Przyznam, że ja w pewnym stopniu liczyłam na zdjęcia podobne do tych jakie rok temu opublikowali Księżniczka Victoria i Książę Daniel ze Szwecji. Jednakże nic straconego ;) W przyszłości na pewno doczekamy się takich zdjęć. 

Komentarze

 1. A mam pytanie. Czy jest szansa ze będą odsyłać odpowiedzi na urodziny Kate w 2022? Będzie miała okrągłe. Wiem, że w tym roku nie wysyłali :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno powiedzieć. Ja mam nadzieję, że będą odpowiadać.

   Usuń
 2. Sesja pary książęcej bardzo ładna ale też po cichu liczyłam że na okrągłą rocznicę zaskoczą nam czymś wyjątkowym

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też... Chyba tak bardzo próbują być "normalni", że nawet przy wyjątkowych okazjach rezygnują z czegoś bardziej odświętnego. Szkoda.

   Usuń
 3. Ja się trochę zawiodłam. Myślałam, że opublikują jakieś nieznane fotki z dnia ślubu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.