Przejdź do głównej zawartości

Zapowiedź Q&A

 Drodzy czytelnicy! 

Zapraszam na Q&A. 

Pytania możecie zostawiać w komentarzach do tego posta jak również przesyłać je na adres mailowy. 

Na pytania czekam do końca miesiąca.


Miłego dnia! :) 

Komentarze

 1. - Z jakich powodów wysyłasz listy do royalsów?
  - Jak podchodziłaś kiedyś i podchodzisz obecnie do braku odpowiedzi ze strony niektórych royalsów? Czy brak odpowiedzi Cię zraża, czy wysyłasz do skutku?
  - Czy masz jakąś anegdotę związaną z listami np. z wysłaniem, odbiorem czy może treścią listu lub odpowiedzi?
  - Czy są royalsi, do których nigdy nie napisałaś i nie napiszesz z jakiegoś konkretnego powodu?
  - Jaka jest Twoja ulubiona odpowiedź wszech czasów otrzymana od royalsa?
  - Czy planujesz zrobić post o swojej kolekcji listów od royalsów?

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Czy jest jakiś członek rodziny królewskiej którego nie lubisz ?
  2. Skąd fascynacja royalsami?

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdybyś była royalsem, jak byś odpowiadała? (Sama czy za pośrednictwem damy dworu/sekretarki? Wszystkim czy niektórym? Zawsze czy w zależności od sytuacji? Jak wyglądałaby odpowiedź od Ciebie? Krótka czy długa? Dołączałabyś jakieś zdjęcia? Jeśli tak, to nowe czy stare, portretowe czy jakieś ze spotkań?)

  OdpowiedzUsuń
 4. Która z odpowiedzi, które otrzymałaś w tym roku podoba Ci się najbardziej?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Co sprawdziło się z moich przewidywań na 2020 rok? Co wydarzy się w 2021 roku?

2020 rok z powodu pandemii  koronawirusa  nie dał nam zbyt wielu okazji do oglądania naszych ulubionych royalsów.  Nie mniej jednak było kilka miłych momentów. Między innymi ogłoszenie ciąż przez: Eugenię, Sofię i Zarę. Jak widzicie poniżej moje przewidywania na 2020 rok się nie sprawdziły. *** Moje przewidywania na 2020 rok to: na początku maja na świat przyjdzie córka księcia Guillaume'a i księżnej Stephanie w pierwszy weekend czerwca odbędzie się ślub księżniczki Beatrice i Edoardo Mappelli Mozzi *** Moje przewidywania na 2021 rok to: narodziny córki Eugenie w lutym, narodziny synka Sofii w marcu, narodziny synka Zary w maju,  Jednak bez względu na płeć i datę najważniejsze jest zdrowie dzieci jak i mam. Ponadto: piękne zdjęcia z okazji 10 rocznicy ślubu Księcia Williama i Księżnej Kate (podobno tworzone są dwa programy z okazji rocznicy ślubu), nowe zdjęcia z okazji 100 urodzin Księcia Filipa, marzy mi się również sesja z wnukami z okazji 95 urodzin Królowej Elżbiety, sądzę ,że

KSIĄŻĘ FILIP NIE ŻYJE

Drodzy czytelnicy! Wczoraj popołudniu dotarła do nas bardzo smutna wiadomość.  W wieku 99 lat zmarł mąż Królowej Elżbiety II- Książę Filip.  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily) *** Książę, który 10 czerwca obchodził by swoje 100 urodziny, odszedł w 16 rocznicę ślubu Księcia Walii i Księżnej Cornwalii. Pogrzeb będzie miał charakter prywatny i odbędzie się w Windsorze, Oficjalna strona rodziny królewskiej została zaktualizowana.  Uruchomiono  wirtualną księgę kondolencyjną. Poproszono by pod królewskimi rezydencjami nie składać kwiatów i nie gromadzić się. Jeśli ktoś ma ochotę to pamięć Księcia można uczcić poprzez dotację na rzecz jednej z licznych organizacji, którym patronował. *** Kondolencje do Królowej płyną z całego świata. Wy również możecie wysłać kondolencje na poniższy adres: Her Majesty The Queen Buckingham Palace London SW1A 1AA Wielka Brytania/United Kingdom *** Sekcja komentarzy pod tym postem