Przejdź do głównej zawartości

Zapowiedź Q&A

 Drodzy czytelnicy! 

Zapraszam na Q&A. 

Pytania możecie zostawiać w komentarzach do tego posta jak również przesyłać je na adres mailowy. 

Na pytania czekam do końca miesiąca.


Miłego dnia! :) 

Komentarze

 1. - Z jakich powodów wysyłasz listy do royalsów?
  - Jak podchodziłaś kiedyś i podchodzisz obecnie do braku odpowiedzi ze strony niektórych royalsów? Czy brak odpowiedzi Cię zraża, czy wysyłasz do skutku?
  - Czy masz jakąś anegdotę związaną z listami np. z wysłaniem, odbiorem czy może treścią listu lub odpowiedzi?
  - Czy są royalsi, do których nigdy nie napisałaś i nie napiszesz z jakiegoś konkretnego powodu?
  - Jaka jest Twoja ulubiona odpowiedź wszech czasów otrzymana od royalsa?
  - Czy planujesz zrobić post o swojej kolekcji listów od royalsów?

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Czy jest jakiś członek rodziny królewskiej którego nie lubisz ?
  2. Skąd fascynacja royalsami?

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdybyś była royalsem, jak byś odpowiadała? (Sama czy za pośrednictwem damy dworu/sekretarki? Wszystkim czy niektórym? Zawsze czy w zależności od sytuacji? Jak wyglądałaby odpowiedź od Ciebie? Krótka czy długa? Dołączałabyś jakieś zdjęcia? Jeśli tak, to nowe czy stare, portretowe czy jakieś ze spotkań?)

  OdpowiedzUsuń
 4. Która z odpowiedzi, które otrzymałaś w tym roku podoba Ci się najbardziej?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.