Przejdź do głównej zawartości

Zapowiedź Q&A

 Drodzy czytelnicy! 

Zapraszam na Q&A. 

Pytania możecie zostawiać w komentarzach do tego posta jak również przesyłać je na adres mailowy. 

Na pytania czekam do końca miesiąca.


Miłego dnia! :) 

Komentarze

 1. - Z jakich powodów wysyłasz listy do royalsów?
  - Jak podchodziłaś kiedyś i podchodzisz obecnie do braku odpowiedzi ze strony niektórych royalsów? Czy brak odpowiedzi Cię zraża, czy wysyłasz do skutku?
  - Czy masz jakąś anegdotę związaną z listami np. z wysłaniem, odbiorem czy może treścią listu lub odpowiedzi?
  - Czy są royalsi, do których nigdy nie napisałaś i nie napiszesz z jakiegoś konkretnego powodu?
  - Jaka jest Twoja ulubiona odpowiedź wszech czasów otrzymana od royalsa?
  - Czy planujesz zrobić post o swojej kolekcji listów od royalsów?

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Czy jest jakiś członek rodziny królewskiej którego nie lubisz ?
  2. Skąd fascynacja royalsami?

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdybyś była royalsem, jak byś odpowiadała? (Sama czy za pośrednictwem damy dworu/sekretarki? Wszystkim czy niektórym? Zawsze czy w zależności od sytuacji? Jak wyglądałaby odpowiedź od Ciebie? Krótka czy długa? Dołączałabyś jakieś zdjęcia? Jeśli tak, to nowe czy stare, portretowe czy jakieś ze spotkań?)

  OdpowiedzUsuń
 4. Która z odpowiedzi, które otrzymałaś w tym roku podoba Ci się najbardziej?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.