Przejdź do głównej zawartości

"It's the most wonderful time of the year"- cz.1

Witajcie w grudniu! 

Do świąt pozostały już tylko trzy tygodnie. Już nie mogę doczekać się przedświątecznych przygotowań i ozdabiania domu. 

Z niecierpliwością czekam również na nowe oficjalne zdjęcia z królewskich dworów. 

Początek miesiąca to doskonały czas na podjęcie decyzji do kogo wyślę w tym roku świąteczne życzenia. Moja lista jest już prawie gotowa. Pod koniec tego tygodnia zacznę wypisywać kartki, zaś w przyszłym tygodniu je wyślę :)

Życzę Wam miłego tygodnia i wielu listów!

Komentarze

 1. Cześć, mam małe pytanie, na jaki adres wysyłasz kartki do Księcia Karola? Ja wysyłałam już kilka razy na ten: Clarence House London SW1A 1BA UK i niestety zero odpowiedzi :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to jest adres do Księcia Karola i ja zawsze piszę na ten adres. Obecnie ilość otrzymywanej przez biuro korespondencji jest ogromna więc czas oczekiwania na odpowiedź jest znacznie dłuższy.

   Usuń
 2. Kasiu, ile wysyłasz listów?
  Czy Szwecja odpowiada na listy świąteczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie zdecydowałam ile listów wyślę.
   Niestety nie odpowiada na listy świąteczne :(

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.