Przejdź do głównej zawartości

"It's the most wonderful time of the year"- cz.1

Witajcie w grudniu! 

Do świąt pozostały już tylko trzy tygodnie. Już nie mogę doczekać się przedświątecznych przygotowań i ozdabiania domu. 

Z niecierpliwością czekam również na nowe oficjalne zdjęcia z królewskich dworów. 

Początek miesiąca to doskonały czas na podjęcie decyzji do kogo wyślę w tym roku świąteczne życzenia. Moja lista jest już prawie gotowa. Pod koniec tego tygodnia zacznę wypisywać kartki, zaś w przyszłym tygodniu je wyślę :)

Życzę Wam miłego tygodnia i wielu listów!

Komentarze

 1. Cześć, mam małe pytanie, na jaki adres wysyłasz kartki do Księcia Karola? Ja wysyłałam już kilka razy na ten: Clarence House London SW1A 1BA UK i niestety zero odpowiedzi :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to jest adres do Księcia Karola i ja zawsze piszę na ten adres. Obecnie ilość otrzymywanej przez biuro korespondencji jest ogromna więc czas oczekiwania na odpowiedź jest znacznie dłuższy.

   Usuń
 2. Kasiu, ile wysyłasz listów?
  Czy Szwecja odpowiada na listy świąteczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie zdecydowałam ile listów wyślę.
   Niestety nie odpowiada na listy świąteczne :(

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.