Przejdź do głównej zawartości

Urodzinowa odpowiedź od Księcia Walii!

Witajcie! Mam nadzieję, że mieliście udane święta :) 

Dziś chciałbym pokazać Wam odpowiedź, którą otrzymałam w poniedziałek. 

Jest to podziękowanie za życzenia, które wysłałam do Karola, Księcia Walii z okazji  jego 71 urodzin.

Komentarze

 1. Gratuluję odpowiedzi.
  Ja w tym roku się zgapiłam i do Karola nie wysłałam.
  Za to wysłałam multum kartek w październiku a świąteczne na początku grudnia. Nie dostałam jeszcze żadnej kartki świątecznej. A w tamtym roku do świąt miałam już 3/4 odpowiedzi.

  Dodam jeszcze, że wysłałam kartkę do K&W oraz M&H.
  I co? Dostałam w połowie stycznia odpowiedź z Kensington, otworzyłam a tam kartka od Cambridge'ów.
  Na drugi dzień w skrzynce znalazłam znowu list z Kensington. Ucieszyłam się, że to kartka od Meghan & Harry'ego i będę miała komplet odpowiedzi.

  A tu co: druga kartka od Cambridge'ów....
  Zrozumiałam, że to pomyłka i już kartki, tej na której najbardziej mi zależało, nie dostanę.
  I nie dostałam :)
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.