Przejdź do głównej zawartości

Wesołych świąt! Merry Christmas!
Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły! 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!I wish for you that all your Christmas wishes comes true!
Merry Christmas!


Komentarze

 1. Zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych świąt Bożego Narodzenia spędzonych z najbliższymi przy obficie zastąpionym stole,zdrówka bo najważniejsze, pysznego makowca i pierniczków, realizacji wszystkich marzeń. Niech uśmiech nie znika z twojej twarzy w nowym roku :) :) :)
  Pozdrwiam Karolina :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również wesołych świąt i (będę trochę egoistyczna) jak najwięcej nowych postów!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu! życzę wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, dużo czasu spędzonego z bliskimi i wiele uśmiechu w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Rodzina Królewska w żałobie

Witajcie! 9 września Król Karol III przybył z Balmoral do Londynu. Samochód, którym podróżował wraz z małżonką zatrzymał się pod bramą pałacu. Para spotkała się z licznie zgromadzonym tłumem, odebrała kondolencje oraz obejrzała kwiaty zostawione pod bramą. Następnie pieszo udali się do Pałacu Buckingham. *** Wieczorem odbyła się transmisja przemówienia Króla w którym między innymi oddał hołd zmarłej Królowej, podziękował jej oraz pożegnał ją. Przekazał nam również wiadomość, że od tego momentu Książę William i Księżna Catherine znani są jako Prince and Princess of Wales. *** 10 września bliscy Królowej udali się na prywatną Mszę Świętą. W nabożeństwie uczestniczyli: Księżniczka Anna i Sir Tim Laurence, Peter Phillips, Zara Tindall, Hrabia i Hrabina Wessex, Lady Louise Windsor, Książę Yorku oraz Księżniczki Beatrice i Eugenie. Po nabożeństwie udali się pieszo do zamku. Na chwilę zatrzymali się i obejrzeli kwiaty i kartki, listy znajdujące się przy bramie Balmoral.  *** Ponieważ tego ran

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie.