Przejdź do głównej zawartości

Nowe odpowiedzi!

Witajcie! Po dłuższej przerwie spowodowanej brakiem listów powracam do Was z dwiema nowymi odpowiedziami :) 

Kto:Księżniczka Alexandra
Kraj:Luksemburg
Okazja:Urodziny
Data wysłania:13.02.2019
Data otrzymania:12.03.2019


Kto:Książę Harry
Kraj:Wielka Brytania
Okazja:Brak
Data wysłania:13.11.2018
Data otrzymania:14.03.2019


***
Przygotowałam już listę listów, które wyślę w najbliższym czasie i liczę na szybkie odpowiedzi.

***
Przypominam, że na górze strony znajdują się zakładki: z adresami oraz listą oczekiwanych odpowiedzi.

***
Życzę Wam miłego weekendu i wielu odpowiedzi!

Komentarze

  1. Od księżniczki Aleksandry również otrzymałam odpowiedź, za to cały czas czekam na odpowiedź świąteczną od Meghan & Harry'ego. Zastanawiam się, czy nie napisać listu bez okazji, żeby dostać kartkę.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.