Przejdź do głównej zawartości

Royal Baby

Już wkrótce na świat przyjdzie pierwsze dziecko Księcia i Księżnej Sussex. Chciałabym Was dziś prosić o wytypowanie razem ze mną płci i imion dziecka oraz daty narodzin.


Oto moje typy:

Data narodzin: 25 kwietnia
Płeć: dziewczynka
Imię: sądzę, że dziecko otrzyma trzy imiona. Pierwsze na pewno będzie dla nas zaskoczeniem. Mam przeczucie, że jednym z imion będzie Diana lub Elżbieta.

Gdyby na świat przyszedł chłopiec to sądzę, że jednym z imion będzie Filip.

A jakie są wasze przeczucia/typy?

***
Księżna Sussex zdradziła, że termin porodu przypada na koniec kwietnia/ początek maja.

Pamiętajcie, że już wkrótce Harry i Meghan przeprowadzą się do Frogmore Cottage. Sądzę, że w związku z tym para wybierze inny szpital niż Lindo Wing w St Mary's Hospital. Sądzę, że będzie to szpital położony w bliskiej odległości od ich nowego domu.

Komentarze

 1. Mam przeczucie, że dziecko urodzi się niedługo przed terminem, może już przed Wielkanocą? Co do płci, to obstawiam chłopca o jakimś oryginalnym imieniu, choć widzę ich też z bliźniętami. Może następnym razem? Co do szpitala, to tak jak Ty myślę, że wybiorą inny i raczej mam wrażenie, że nie będzie takiego pozowania pod nim jak w przypadku Kate, myślę, że będą woleli mieć trochę więcej prywatności, bez tego całego zamieszania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Harry stara się bronić prywatności więc sądzę, że pozowania nie będzie. Mam nadzieję, że wkrótce dostaniemy informacje o planach pary.

   Jakiś czas temu czytałam gdzieś artykuł z pogłoskami o wyborze szpitala przed którym nie ma miejsca na potencjalne rozstawienie się mediów.

   Może para zdecyduje się ogłosić narodziny dziecka udostępniając od razu zdjęcie?

   Usuń
 2. Sama nie wiem dlaczego, ale uważam że urodzą się dwie dziewczynki. Jedna z nich będzie nosiła imię Diana a druga matki Meghan.
  Termin porodu do Wielkanocy :)

  Moim zdaniem dowiemy się o narodzinach z biura prasowego Harry'ego. Kilka dni później zobaczymy kilka zdjęć, całej rodziny.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.