Przejdź do głównej zawartości

Informacja

Witajcie!

Przychodzę dziś do Was z aktualizacją moich planów dotyczących bloga.Jak wiecie jestem studentką ale mam również inne zobowiązania przez co mój czas jest ograniczony.  W ostatnich miesiącach intensywnie zastanawiałam się nad przyszłością bloga.

Posty, które przygotowałam dla Was w czerwcu spotkały się z bardzo pozytywny odbiorem za co dziękuję. Jednakże jak możecie zauważyć po zakończeniu tych kilku serii w listopadzie moja aktywność na blogu zmalała. Sytuacja ta bardzo mnie smuci dlatego podjęłam decyzję o przekształceniu bloga na tematykę wyłącznie listów tzn. nie będą pojawiać się inne posty ani tym bardziej serie.

Nie chcę "powielać" postów z innych blogów bo uważam, że nie ma to najmniejszego sensu. Obecnie nie czytam innych blogów bo po prostu nie mam na to czasu. Jednakże w niedalekiej przeszłości kilkukrotnie była sytuacja, że miałam przygotowany post i nie opublikowałam go ponieważ zauważyłam, że na innym blogu pojawił się podobny. Uwierzcie mi, że zebranie materiału i napisanie notatki zajmuje trochę czasu- czasu, który nie zawsze się ma. Chcę również uniknąć komentarzy, że post jest niezgodny z tematyką mojego bloga.

Przepraszam wszystkich, których w tym momencie zawiodłam swoją decyzją.  

Niezmiennie zapraszam do dalszego odwiedzania bloga i obserwowania mnie na Instgramie :)


Komentarze

 1. Szkoda, że nie będzie już postów tematycznych - były naprawdę super! Jednak czytelnicy na pewno to zrozumieją: w końcu obowiązki w rzeczywistym świecie to nie przelewki, są zdecydowanie ważniejsze od bloga :-D. BTW Trochę mnie zdziwiła informacja o rezygnacji przez Ciebie z publikacji przygotowanych już postów, bo "ktoś opublikował podobne". Domyślam się, że pewnie nie chciałaś się narazić na głupie komentarze i oskarżenia o kopiowanie cudzych pomysłów, ale mimo wszystko szkoda Twojej pracy i czasu. Powodzenia i pisz jak najczęściej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za zrozumienie.
   Nie wykluczam, że za jakiś czas powrócę do publikacji notatek tematycznych. Kilka mam w zanadrzu. Zobaczymy... ;)

   Usuń
 2. Kasiu trochę smutno, że będą tylko notki o listach. Ale w pełni rozumiem Twoją decyzję. Sama wiem jak to jest mieć tyle na głowie, że nie wie się w co ręce włożyć.
  Sama też, na własnej skórze przekonałam się, ile czasu zajmuje napisanie posta - zdjęcia + notatka.
  Cierpliwie czekam na notki tematyczne. ,
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Rodzina Królewska w żałobie

Witajcie! 9 września Król Karol III przybył z Balmoral do Londynu. Samochód, którym podróżował wraz z małżonką zatrzymał się pod bramą pałacu. Para spotkała się z licznie zgromadzonym tłumem, odebrała kondolencje oraz obejrzała kwiaty zostawione pod bramą. Następnie pieszo udali się do Pałacu Buckingham. *** Wieczorem odbyła się transmisja przemówienia Króla w którym między innymi oddał hołd zmarłej Królowej, podziękował jej oraz pożegnał ją. Przekazał nam również wiadomość, że od tego momentu Książę William i Księżna Catherine znani są jako Prince and Princess of Wales. *** 10 września bliscy Królowej udali się na prywatną Mszę Świętą. W nabożeństwie uczestniczyli: Księżniczka Anna i Sir Tim Laurence, Peter Phillips, Zara Tindall, Hrabia i Hrabina Wessex, Lady Louise Windsor, Książę Yorku oraz Księżniczki Beatrice i Eugenie. Po nabożeństwie udali się pieszo do zamku. Na chwilę zatrzymali się i obejrzeli kwiaty i kartki, listy znajdujące się przy bramie Balmoral.  *** Ponieważ tego ran

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy