Przejdź do głównej zawartości

Królewskie selfie

Witam Was w nowej serii, która będzie mieć tytuł "Królewskie selfie"! Posty będą pojawiać się nieregularnie ale mam nadzieję, że seria Wam się spodoba :)

***
Wiele osób marzy by spotkać swojego idola lub w tym przypadku członka rodziny królewskiej. Zobaczyć tą osobę na żywo to już duże osiągnięcie ale mieć wspólne zdjęcie- marzenie, prawie nierealne. Pokaże Wam dziś kilka zdjęć na których możemy zobaczyć szczęśliwców, którzy posiadają z pozoru nierealne zdjęcie w swojej kolekcji :) 

Zapraszam!

***
Źródło zdjęć: pinterest

Komentarze

 1. bardzo fajna seria, ty zawsze masz ciekawe pomysły pozdrawiam i do siego roku 2019

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł a podobno członkowie brk nie mogą sobie robić selfikow

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł na nową serię :P

  Przyznam szczerze, że takim selfie z królową bym nie pogardziła.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepszy ten z Harrym i Williamem ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.