Przejdź do głównej zawartości

Królewskie selfie

Witam Was w nowej serii, która będzie mieć tytuł "Królewskie selfie"! Posty będą pojawiać się nieregularnie ale mam nadzieję, że seria Wam się spodoba :)

***
Wiele osób marzy by spotkać swojego idola lub w tym przypadku członka rodziny królewskiej. Zobaczyć tą osobę na żywo to już duże osiągnięcie ale mieć wspólne zdjęcie- marzenie, prawie nierealne. Pokaże Wam dziś kilka zdjęć na których możemy zobaczyć szczęśliwców, którzy posiadają z pozoru nierealne zdjęcie w swojej kolekcji :) 

Zapraszam!

***
Źródło zdjęć: pinterest

Komentarze

 1. bardzo fajna seria, ty zawsze masz ciekawe pomysły pozdrawiam i do siego roku 2019

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł a podobno członkowie brk nie mogą sobie robić selfikow

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł na nową serię :P

  Przyznam szczerze, że takim selfie z królową bym nie pogardziła.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepszy ten z Harrym i Williamem ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.