Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księcia i Księżnej Cambridge!

Dziś otrzymałam kolejne podziękowanie za życzenia wysłane z okazji Świąt oraz Nowego Roku. 

Przepiękna pocztówka nadeszła z Wielkiej Brytanii od Księcia i Księżnej Cambridge, Książąt George'a i Louis'a oraz Księżniczki Charlotte :)

Komentarze

 1. Gratulacje to jedno z moich ulubionych zdjęć rodziny książęcej jest urocze

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, super odpowiedź :) Do mnie też dotarła jest matowa :) Te odpowiedzi z BRK sie trochę zmienila ��
  Ps : Jak muslisz czy ksiezniczka Eugenie odeślę odpowedz na zuczenia z okazji świąt?��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno powiedzieć. Z biura Sarah, Księżnej Yorku wysyłane były wspólne odpowiedzi więc nie wiem czy możemy liczyć jeszcze na inne odpowiedzi.

   Usuń
  2. Ok, rozumiem. Wielka szkoda ja nie wysyłałam listu do Sarah tylko osobiście do Eugenii i Jacka. Z tąd też moje powyższe pytanie.

   Usuń
  3. Ja wysyłam oddzielnie do Sarah, Andrzeja i Eugenie. Jak na razie dostałam odpowiedź od Sarah.

   Może Eugenie i Jack zrobią nam niespodziankę i odeślą podziękowania?

   Usuń
  4. Super by było :)

   Usuń
 3. Ja też dostałam, nawet dwie. Przyszły dzień po dniu. Zauważyłam, że pierwszy raz nadrukowali znak pałacu na pocztówce.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.