Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księcia i Księżnej Cambridge!

Dziś otrzymałam kolejne podziękowanie za życzenia wysłane z okazji Świąt oraz Nowego Roku. 

Przepiękna pocztówka nadeszła z Wielkiej Brytanii od Księcia i Księżnej Cambridge, Książąt George'a i Louis'a oraz Księżniczki Charlotte :)

Komentarze

 1. Gratulacje to jedno z moich ulubionych zdjęć rodziny książęcej jest urocze

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, super odpowiedź :) Do mnie też dotarła jest matowa :) Te odpowiedzi z BRK sie trochę zmienila ��
  Ps : Jak muslisz czy ksiezniczka Eugenie odeślę odpowedz na zuczenia z okazji świąt?��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno powiedzieć. Z biura Sarah, Księżnej Yorku wysyłane były wspólne odpowiedzi więc nie wiem czy możemy liczyć jeszcze na inne odpowiedzi.

   Usuń
  2. Ok, rozumiem. Wielka szkoda ja nie wysyłałam listu do Sarah tylko osobiście do Eugenii i Jacka. Z tąd też moje powyższe pytanie.

   Usuń
  3. Ja wysyłam oddzielnie do Sarah, Andrzeja i Eugenie. Jak na razie dostałam odpowiedź od Sarah.

   Może Eugenie i Jack zrobią nam niespodziankę i odeślą podziękowania?

   Usuń
  4. Super by było :)

   Usuń
 3. Ja też dostałam, nawet dwie. Przyszły dzień po dniu. Zauważyłam, że pierwszy raz nadrukowali znak pałacu na pocztówce.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.