Przejdź do głównej zawartości

Nowa odpowiedź świąteczno-noworoczna!

Witajcie! Dziś otrzymałam kolejne podziękowanie za życzenia wysłane z okazji Świąt i Nowego Roku.

Kolejna odpowiedź jest od Księcia Walii i Księżnej Cornwalii. W odpowiedzi otrzymałam klasyczną pocztówkę na której znajduje się zdjęcie wykonane przed przyjęciem z okazji 70 urodzin Księcia.


Miłego dnia!

***
Mam wrażenie, że kartka jest zrobiona na delikatniejszym papierze niż do tej pory. Jest przyjemniejsza w dotyku jeśli ktoś zwraca uwagę na takie szczegóły :)

Komentarze

  1. Gratuluje odpowiedzi :) Też taką otrzymałam. Żartowałam do siostry, że mogłam się z nią założyć chociaż o 5 złotych, bo wytypowałam że Karol i Kamilla odeśla to zdjęcie a Kate i William to ze chrztu.
    Tak jest inna, nadrukowali na niej znak, ten sam co na kopercie. Nie wiem jak twoja koperta ale moja jest pożółkła.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.