Przejdź do głównej zawartości

Grudniowa refleksja

Mija miesiąc od ogłoszenia zaręczyn Księcia Harrego i Meghan Markle. Już za kilka miesięcy odbędzie się długo wyczekiwany królewski ślub. Kilka dni po ogłoszeniu zaręczyn przyszli małżonkowie odbyli pierwsze wspólne oficjalne wyjście. Patrząc na ich szczęście postanowiłam podzielić się z Wami moim przemyśleniem.

Zapraszam!

Książę Harry- 33 letni mężczyzna, mądry, wspaniały, uśmiechnięty, radosny, pełny energii, pasji, gotowy do działania. Moim zdaniem pełny zaangażowania i szacunku do wszystkiego co robi, zarówno w stosunku do królestwa jak i żołnierzy, weteranów, dzieci oraz wielu innych osób. Kocha dzieci i dzieci kochają jego. Do tej pory był samotny a już wkrótce zostanie mężem.

Odkąd Książę William- brat Księcia Harrego- poślubił Catherine przy wielu okazjach mogliśmy obserwować ich szczęście oraz Księcia Harrego, który bardzo cieszy się ze szczęścia rodzinnego brata i bratowej. Podczas wspólnych wyjść Książęcego Trio młodszy z braci zawsze trzyma się z tyłu i czasami wydaje mi się zamyślony, smutny. A właściwie wydawał się. 

Kiedy Książę Harry poznał Meghan Markle stał się moim zdaniem jeszcze bardziej promienny, szczęśliwy i radosny. Podczas zaręczynowej sesji w ogrodach Pałacu Kensington oraz podczas zaręczynowego wywiadu zobaczyłam niesamowicie szczęśliwego młodego mężczyznę, który ogłasza światu, że znalazł miłość swojego życia. 

Niezmiernie cieszę się widząc szczęście Księcia Harrego i nie mogę doczekać się kolejnych wspólnych wyjść pary jak również z niecierpliwością oczekuję na ich ślub oraz wszystko to co przyniesie im później życie.

Napiszcie proszę w komentarzu jakie w Was odczucia budzi ta para :) Jestem ciekawa czy darzycie ich sympatią.

Komentarze

 1. Bardzo ucieszyłam się z zareczyn pary bo to pierwszy krolewski związek który śledzę od samego poczatku Harry i Meghan wyglądają na bardzo szczęśliwych i mam nadzieję że ich ślub bedzie bardzo radosnym wydarzeniem i mniej sztywnym niż Williama i Kate
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż ja mogę napisać?!?
  Życzę Harry'emu szczęścia u boku Meghan.
  Wizualnie tworzą parę jak z obrazka. Mam nadzieję, że ich związek będzie trwały a życie usłane różami.
  Mam nadzieję, że Meghan zaangażuje się w działalność charytatywną i będziemy ją mogły często widywać. Styl ma świetny więc będzie co komentować.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.