Przejdź do głównej zawartości

Co wydarzy się w 2018 roku?

Rok 2017 obfitował w wiele wydarzeń w królewskich rodach. Radosne i smutne chwile. Z zapartym tchem obserwowaliśmy te wydarzenia. Kibicowaliśmy naszym ulubieńcom, cieszyliśmy się z radosnych wiadomości i smuciliśmy się podczas tych smutnych.

Dziś chciałabym przedstawić Wam swoje przewidywania dotyczące wydarzeń w 2018 roku oraz prosić Was o podzielenie się ze mną, które wydarzenie było Waszym zdaniem najważniejsze lub najbardziej Was ucieszyło :)

Oto moje przewidywania:

 • na początku marca Księżniczka Magdalena urodzi córkę 
 • na początku maja Księżna Kate urodzi syna, a Książę William przywiezie dzieci do szpitala by poznały braciszka
 • Tatiana urodzi syna a  Marie Chevallier urodzi córkę
 • pod koniec roku zostanie ogłoszone, że Książę Harry zostanie tatą
 • zostanie ogłoszona ciąża Jetsun Pemy


Czyż nie byłoby wspaniale gdyby rodziny powiększyły się o kolejne dzieci?

Komentarze

 1. Ja liczę na to, że jeszcze w tym roku ogłoszą ciążę Meghan, już wtedy księżnej ;) Harry będzie wspaniałym ojcem, a Meghan mamą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście chodziło mi o 2018 rok :D

   Usuń
  2. :) Jutro ostatni dzień roku, więc kto wie? Może ogłoszą? ;P A tak na poważnie to również sądzę, że w przyszłym roku ogłoszą ciążę Meghan. Harry będzie świetnym ojcem!

   Usuń
 2. Ja marzę o kolejnej wizycie royalsow w Polsce najlepiej księżniczki Victorii albo księżnej Mary
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było by wspaniale gdyby wkrótce znów ktoś nas odwiedził ;) Super, że nie tylko ja bym tego chciała. Post o tym po Nowym Roku. Zapraszam!

   Usuń
  2. Uważam, że całkowicie możliwe jest że odwiedzą nas Victoria i Daniel oraz Mm i Haakon, w listopadzie z pkazji 100 lecia naszej niepodległości. Byli już na Litwie i Łotwie.
   Co do Mary i Frederika to nie wiadomo - MARY miała uczestniczyć w obchodach na Litwie, ale śmierć księcia Henrika zmieniła jej plany.

   Ja też obstawiałam córeczkę u Madeleine ale też u Kate.

   Wykrakałam też ciążę Beatrice z Monako.
   ania_lroyal

   Usuń
 3. Ja cały czas czekam na radosne wieści z Luksemburga.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.