Przejdź do głównej zawartości

Do kogo w tym roku wyślę życzenia?

Witajcie w grudniowy poranek! Już niespełna trzy tygodnie święta Bożego Narodzenia. W weekend stworzyłam ostateczną listę osób do których wysyłam życzenia oraz przygotowałam wypisałam kartki. Na dniach planuję zanieść je na  pocztę i wysłać. 

Moja tegoroczna lista prezentuje się następująco:

 1. Książę Harry
 2. Królowa Elżbieta II
 3. Książę William, Księżna Catherine i dzieci
 4. Królowa Małgorzata II
 5. Książę Fryderyk, Księżna Mary i dzieci
 6. Król Filip, Królowa Letycja i ich córki
 7. Król Filip, Królowa Matylda i ich dzieci
 8. Książę Felix, Księżna Claire i ich dzieci
 9. Książę Albert, Księżna Charlene i ich dzieci
 10. Król Willem-Alexander, Królowa Maxima i ich córki
A jak prezentuje się twoja lista? Do kogo wyślesz życzenia świąteczno-noworoczne?


Komentarze

 1. Spora ta lista!
  Ja postanowiłam wysłać życzenia urodzinowe do Danii dla księcia, z okazji ślubu Harry'ego, urodzin George'a, urodzin Meghan, urodzin Harry,ego, ślubu Księżniczki Eugenie i życzenia świąteczne do Kate i Willa oraz Harry'ego i Meghan...
  Jednym słowem brk na moim celowniku.
  ania_ royal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.