Przejdź do głównej zawartości

Do kogo w tym roku wyślę życzenia?

Witajcie w grudniowy poranek! Już niespełna trzy tygodnie święta Bożego Narodzenia. W weekend stworzyłam ostateczną listę osób do których wysyłam życzenia oraz przygotowałam wypisałam kartki. Na dniach planuję zanieść je na  pocztę i wysłać. 

Moja tegoroczna lista prezentuje się następująco:

 1. Książę Harry
 2. Królowa Elżbieta II
 3. Książę William, Księżna Catherine i dzieci
 4. Królowa Małgorzata II
 5. Książę Fryderyk, Księżna Mary i dzieci
 6. Król Filip, Królowa Letycja i ich córki
 7. Król Filip, Królowa Matylda i ich dzieci
 8. Książę Felix, Księżna Claire i ich dzieci
 9. Książę Albert, Księżna Charlene i ich dzieci
 10. Król Willem-Alexander, Królowa Maxima i ich córki
A jak prezentuje się twoja lista? Do kogo wyślesz życzenia świąteczno-noworoczne?


Komentarze

 1. Spora ta lista!
  Ja postanowiłam wysłać życzenia urodzinowe do Danii dla księcia, z okazji ślubu Harry'ego, urodzin George'a, urodzin Meghan, urodzin Harry,ego, ślubu Księżniczki Eugenie i życzenia świąteczne do Kate i Willa oraz Harry'ego i Meghan...
  Jednym słowem brk na moim celowniku.
  ania_ royal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.