Przejdź do głównej zawartości

Nowa odpowiedź, czego możemy się spodziewać + więcej!

Witajcie w przedostatnim tygodniu roku! Już tylko kilka dni dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia. Zapewne większość z Was wysłała już kartki z życzeniami do Rodzin Królewskich. W dzisiejszym poście zastanowimy się czego możemy spodziewać się w zamian :)

 1. Książę Harry- pocztówka ze zdjęciem zrobionym podczas Invictus Games lub sesji zaręczynowej
 2. Królowa Elżbieta II- list
 3. Książę William, Księżna Catherine i dzieci- pocztówka ze zdjęciem z podróży do Polski i Niemiec (obstawiam zdjęcie z przylotu do Berlina) 
 4. Królowa Małgorzata II- list 
 5. Książę Fryderyk, Księżna Mary i dzieci- klasyczne podziękowanie 
 6. Król Filip, Królowa Letycja i ich córki- kartka z nowym oficjalnym zdjęciem 
 7. Król Filip, Królowa Matylda i ich dzieci- kartka z nowym oficjalnym zdjęciem 
 8. Książę Felix, Księżna Claire i ich dzieci- klasyczne podziękowanie oraz dla części osób może zdjęcie 
 9. Książę Albert, Księżna Charlene i ich dzieci- kartka z nowym zdjęciem, sądzę, że tym opublikowanym ostatnio na Instagramie Księżnej Charlene 
 10. Król Willem-Alexander, Królowa Maxima i ich córki- kartka z podziękowaniem
A Wy jak sądzicie? Jakich odpowiedzi możemy się spodziewać?


***
Dziś otrzymałam podziękowanie za życzenia wysłane z okazji 70 rocznicy ślubu Królowej Elżbiety II i Księcia Filipa!
***
Kolejne dwory stopniowo udostępniają nowe zdjęcia. Dziś opublikowano nowe przepiękne zdjęcie Księcia Williama z rodziną oraz nowy filmik z życzeniami od Księżniczki Victorii i jej rodziny oraz ich nowe zdjęcie.

***
Miłego tygodnia!

Komentarze

 1. Kate mocno wyretuszowana, ledwo co ją poznałam na tym zdjęciu

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie rodziny z Cambridge jest ładne ale bardzo wyretuszowane, czego nie da się ukryć.
  Myślałam, że będzie odsyłane w podziękowaniu za życzenia. Czas pokazał, że nie.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.