Przejdź do głównej zawartości

Grudniowa refleksja

Mija miesiąc od ogłoszenia zaręczyn Księcia Harrego i Meghan Markle. Już za kilka miesięcy odbędzie się długo wyczekiwany królewski ślub. Kilka dni po ogłoszeniu zaręczyn przyszli małżonkowie odbyli pierwsze wspólne oficjalne wyjście. Patrząc na ich szczęście postanowiłam podzielić się z Wami moim przemyśleniem.

Zapraszam!

Książę Harry- 33 letni mężczyzna, mądry, wspaniały, uśmiechnięty, radosny, pełny energii, pasji, gotowy do działania. Moim zdaniem pełny zaangażowania i szacunku do wszystkiego co robi, zarówno w stosunku do królestwa jak i żołnierzy, weteranów, dzieci oraz wielu innych osób. Kocha dzieci i dzieci kochają jego. Do tej pory był samotny a już wkrótce zostanie mężem.

Odkąd Książę William- brat Księcia Harrego- poślubił Catherine przy wielu okazjach mogliśmy obserwować ich szczęście oraz Księcia Harrego, który bardzo cieszy się ze szczęścia rodzinnego brata i bratowej. Podczas wspólnych wyjść Książęcego Trio młodszy z braci zawsze trzyma się z tyłu i czasami wydaje mi się zamyślony, smutny. A właściwie wydawał się. 

Kiedy Książę Harry poznał Meghan Markle stał się moim zdaniem jeszcze bardziej promienny, szczęśliwy i radosny. Podczas zaręczynowej sesji w ogrodach Pałacu Kensington oraz podczas zaręczynowego wywiadu zobaczyłam niesamowicie szczęśliwego młodego mężczyznę, który ogłasza światu, że znalazł miłość swojego życia. 

Niezmiernie cieszę się widząc szczęście Księcia Harrego i nie mogę doczekać się kolejnych wspólnych wyjść pary jak również z niecierpliwością oczekuję na ich ślub oraz wszystko to co przyniesie im później życie.

Napiszcie proszę w komentarzu jakie w Was odczucia budzi ta para :) Jestem ciekawa czy darzycie ich sympatią.

Komentarze

 1. Bardzo ucieszyłam się z zareczyn pary bo to pierwszy krolewski związek który śledzę od samego poczatku Harry i Meghan wyglądają na bardzo szczęśliwych i mam nadzieję że ich ślub bedzie bardzo radosnym wydarzeniem i mniej sztywnym niż Williama i Kate
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż ja mogę napisać?!?
  Życzę Harry'emu szczęścia u boku Meghan.
  Wizualnie tworzą parę jak z obrazka. Mam nadzieję, że ich związek będzie trwały a życie usłane różami.
  Mam nadzieję, że Meghan zaangażuje się w działalność charytatywną i będziemy ją mogły często widywać. Styl ma świetny więc będzie co komentować.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Poznajmy ich lepiej- Królowa Małgorzata II

Królowa Małgorzata II urodziła się 16 kwietnia 1940 jako córka Króla Frederika IX i Królowej Ingrid. Jej pełne imiona brzmią: Margrethe Alexandrine Þorhildur Ingrid. Królową Danii została w 1972 roku po śmierci swojego ojca. Królowa uczęszczała do Zahles Skole w latach 1946-1955. Jednakże od 1946 do 1949 roku uczyła się w Pałacu Amalienborg. W latach 1955-1956 uczyła się w  North Foreland Lodge w Hampshire w Anglii. Po otrzymaniu prywatnych lekcji ukończyła Zahles Skole z certyfikatem egzaminacyjnym na poziomie szkoły średniej II stopnia w 1959 roku. W latach 1960-1965 Królowa studiowała na uniwersytetach w Danii i innych krajach europejskich. Po zdaniu egzaminu z filozofii na Uniwersytecie w Kopenhadze w 1960 roku, studiowała archeologię na Uniwersytecie w Cambridge w latach 1960-61 i uzyskał dyplom z archeologii prehistorycznej. Następnie studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie w Aarhus w latach 1961-1962, na Sorbonie w 1963 roku i London School of Economics w 1965 ro