Przejdź do głównej zawartości

Plany na najbliższy czas

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Pozostał niewiele ponad miesiąc. Sądzę, że to już najwyższa pora sporządzić listę osób do których w tym roku wyślę życzenia z okazji Świąt i Nowego Roku. 

Wstępna lista jest już przygotowana jednakże chciałabym zapytać Was czy macie może jakieś sugestie do kogo powinnam wysłać list ;) Chętnie zapoznam się z Waszymi sugestiami. 

Dajcie znać czy Wy zaplanowaliście już do kogo wyślecie w tym roku życzenia!

***
Jak możecie zauważyć w zakładce po prawej stronie wysłałam dwa nowe listy. 
Nie mogę doczekać się odpowiedzi. 
Dajcie znać czy Wy wysłaliście ostatnio jakiś list :)

Komentarze

 1. Ja na razie mam przygotowaną kartkę do Filipa i Letizii to będzie moja 3 próba uzyskania odp z Hiszpanii moze tym razem się uda
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja planuję wysłać kartki świąteczne do Belgii,Hiszpanii,Belgii i Bułgarii. Choć zastanawiam się jeszcze nad wysłaniem listu do Monako i kilku do członków Brytyjskiej i Duńskiej Rodziny Królewskiej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoja lista jest podobna do mojej :) Liczę na szybkie i piękne odpowiedzi!
   Pozdrawiam

   Usuń
 3. Z Belgii co roku odsyłają piękne zdjęcie.
  Z Monaco też.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.