Przejdź do głównej zawartości

Plany na najbliższy czas

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Pozostał niewiele ponad miesiąc. Sądzę, że to już najwyższa pora sporządzić listę osób do których w tym roku wyślę życzenia z okazji Świąt i Nowego Roku. 

Wstępna lista jest już przygotowana jednakże chciałabym zapytać Was czy macie może jakieś sugestie do kogo powinnam wysłać list ;) Chętnie zapoznam się z Waszymi sugestiami. 

Dajcie znać czy Wy zaplanowaliście już do kogo wyślecie w tym roku życzenia!

***
Jak możecie zauważyć w zakładce po prawej stronie wysłałam dwa nowe listy. 
Nie mogę doczekać się odpowiedzi. 
Dajcie znać czy Wy wysłaliście ostatnio jakiś list :)

Komentarze

 1. Ja na razie mam przygotowaną kartkę do Filipa i Letizii to będzie moja 3 próba uzyskania odp z Hiszpanii moze tym razem się uda
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja planuję wysłać kartki świąteczne do Belgii,Hiszpanii,Belgii i Bułgarii. Choć zastanawiam się jeszcze nad wysłaniem listu do Monako i kilku do członków Brytyjskiej i Duńskiej Rodziny Królewskiej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoja lista jest podobna do mojej :) Liczę na szybkie i piękne odpowiedzi!
   Pozdrawiam

   Usuń
 3. Z Belgii co roku odsyłają piękne zdjęcie.
  Z Monaco też.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.