Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie emocjonującego dnia+ więcej

Już wkrótce koniec roku. Za 34 dni przywitamy nowy 2018 rok. Wiedzieliśmy, że czekają nas chrzciny w Szwecji i liczne nowe zdjęcia wydane z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Wydawać się mogło, że nic ciekawego już się nie wydarzy. A jednak. Zgodnie z przewidywaniem mediów ogłoszono zaręczyny Księcia Harrego i Meghan Markle. I temu chciałabym poświęcić dziś chwilę. Zapraszam do przeczytania :) 

Emocje po wczorajszych wydarzeniach powoli opadają. Cóż to był za wspaniały dzień! Dzień rozpoczął się od ogłoszenia zaręczyn Księcia Harrego i Meghan Markle. Następnie odbyło się ich krótkie spotkanie z mediami z czego mamy przepiękne zdjęcia. Dzień zakończyła publikacja wywiadu, którego przyszli małżonkowie udzielili w pałacu Kensington. Jeśli chodzi o wywiad to ja jestem nim zauroczona. Moim zdaniem wywiad był ciepły i uroczy. Harry i Meghan spoglądają na siebie z miłością. Widać miłość między nimi. Zarówno podczas sesji jak i wywiadu cały czas trzymali się za ręce co moim zdaniem jest piękne. Wzruszyłam się, kiedy podczas oglądania wywiadu zobaczyłam łzy w oczach Księcia Harrego. Jego naturalność i otwartość była bardzo ujmująca. Bardzo cieszę się ich szczęściem. 

Pierścionek, który otrzymała Meghan od swojego przyszłego męża jest moim zdaniem przepiękny i bardzo do niej pasuje. Książę Harry sam go zaprojektował co w mojej opinii jest po prostu urocze. Umieszczenie w nim dwóch kamieni z kolekcji Księżnej Diany- zmarłej matki Księcia- jest moim zdaniem wspaniałym ukłonem w jej stronę i podkreśleniem miłości między narzeczonymi.

Teraz z niecierpliwością oczekuję na nowe zdjęcia pary i szczegóły związane ze ślubem. Mówi się, że zarówno sesja jak i data ślubu pojawią się już wkrótce. 

Jak mogliście zobaczyć na Instagramie bloga list z gratulacjami dla nowożeńców został już oczywiście przygotowany. Wczoraj wieczorem zaniosłam go na pocztę, więc dziś powinien polecieć do Wielkiej Brytanii. 

Jestem bardzo ciekawa jakie są Wasze odczucia związane z tym dniem. Czy macie jakieś przeczucie co do daty ślubu i tytułu jaki Królowa nada nowej parze książęcej?

***

Wczoraj również udałam się na małe zakupy. Kupiłam przepiękne kartki świąteczne, które zamierzam wysłać już wkrótce. Jednak wcześniej muszę opracować listę do kogo zostaną wysłane. Mimo, że listopad się już kończy ja nadal nie zdecydowałam do kogo w tym roku wyślę kartki z życzeniami świąteczno-noworocznymi.

Dajcie znać czy planujecie w tym roku wysłać życzenia świąteczne. Jeśli tak do kogo?

Życzę miłego tygodnia :)

Komentarze

 1. Teraz kiedy emocje już trochę opadły i zaczyna to do mnie docierać mogę napisać jak bardzo mnie cieszą te zareczyny. W 2010 nie interesowałam się jeszcze monarchia a teraz śledzę życie royalsow już 2,5 roku i pierwszy raz mogłam obserwować jak rozwija się takie royal love story od początku ☺
  Co do samych zaręczyn to sukienka Meg ładny kolor fajnie że pokazali się w ogrodzie pierscionkiem jestwm zachwycona kto by się spodziewał że chłopak ubierajacy się w TK Max zaprojektuje taki ładny i nowoczesny pierścionek a ten kamień z Bostwany urocze ❤
  Cieszę się że Harry i Meg nie zwlekali tak długo jak Will i Kate wiadac że są bardzo zakochani ☺ oczywiście też już kartkę wysłałam
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim przypadku również to była pierwsza para, której historię obserwowałam od początku. Naprawdę cieszę się ich szczęściem :)

   Usuń
 2. Ja kibicowałam bardzo mocno tej parze. Uważam, że chłopak ma prawo być szczęśliwy po tym wszystkim co przeszedł w życiu.
  Wczoraj obydwoje prezentowali się uroczo. Świetnie wypadli w wywiadzie. Życzę im szczęścia i miłości aż do końca!!!!
  Wczoraj obstawiłam, że slub będzie w maju i się nie pomyliłam :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.