Przejdź do głównej zawartości

Książę Harry się żeni!

Nadszedł ten dzień :) Po wielu domysłach, podejrzeniach, przewidywaniach i plotkach oficjalnie potwierdzono:

Książę Harry i Meghan Markle są zaręczeni 💕 

Ślub planowany jest na wiosnę 2018r. 

Sądzę, że ślub odbędzie się na początku kwietnia.Dziś odbędzie się sesja zdjęciowa oraz zostanie przeprowadzony wywiad z parą. 

Wróćmy na chwilę pamięcią do 8 listopada 2016 roku kiedy po licznych spekulacjach potwierdzono, że Książę Harry spotyka się z amerykańską aktorką Meghan Markle. Wiele osób (w tym ja ;) ) nie wierzyło, że ten związek rozwinie się w tak pięknym kierunku. 

Ten rok dowodzi, że wiele się może wydarzyć ;) 

Pozostaje mi życzyć Wam miłego dnia. Ja w oczekiwaniu na sesję i wywiad zabieram się za przygotowywanie listu z gratulacjami dla nowo zaręczonej pary :) 

Rok 2018 zapowiada się niesamowicie! 💕 

Komentarze

  1. Tak się zastanawiam czy pisać gratulacje czy nie?
    Ja obstawiałam, że zaręczyny ogłoszą przed świętami w grudniu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli chcesz im pogratulować to napisz ;) To Twoja decyzja. Ja już list z gratulacjami wysłałam.

    Ja obstawiałam, że ogłoszą na początku przyszłego roku ale bardzo się cieszę, że to już się wydarzyło ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.