Przejdź do głównej zawartości

Książę Harry się żeni!

Nadszedł ten dzień :) Po wielu domysłach, podejrzeniach, przewidywaniach i plotkach oficjalnie potwierdzono:

Książę Harry i Meghan Markle są zaręczeni 💕 

Ślub planowany jest na wiosnę 2018r. 

Sądzę, że ślub odbędzie się na początku kwietnia.Dziś odbędzie się sesja zdjęciowa oraz zostanie przeprowadzony wywiad z parą. 

Wróćmy na chwilę pamięcią do 8 listopada 2016 roku kiedy po licznych spekulacjach potwierdzono, że Książę Harry spotyka się z amerykańską aktorką Meghan Markle. Wiele osób (w tym ja ;) ) nie wierzyło, że ten związek rozwinie się w tak pięknym kierunku. 

Ten rok dowodzi, że wiele się może wydarzyć ;) 

Pozostaje mi życzyć Wam miłego dnia. Ja w oczekiwaniu na sesję i wywiad zabieram się za przygotowywanie listu z gratulacjami dla nowo zaręczonej pary :) 

Rok 2018 zapowiada się niesamowicie! 💕 

Komentarze

  1. Tak się zastanawiam czy pisać gratulacje czy nie?
    Ja obstawiałam, że zaręczyny ogłoszą przed świętami w grudniu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli chcesz im pogratulować to napisz ;) To Twoja decyzja. Ja już list z gratulacjami wysłałam.

    Ja obstawiałam, że ogłoszą na początku przyszłego roku ale bardzo się cieszę, że to już się wydarzyło ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.