Przejdź do głównej zawartości

Wyniki konkursu, podsumowanie wakacji, zapowiedź Q&A i więcej!

Witajcie! Na początku chcę podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Jest mi niezwykle miło, że poświęciliście swój czas by odpowiedzieć na te pytania! ☺
Ze zwyciężczynią konkursu, którą jest Ania skontaktuję się drogą mailową. W nagrodę otrzymuje ona zestaw pocztówek. Gratuluję!

A wszystkich którym tym razem się nie udało zachęcam do dalszego śledzenia bloga bo być może już wkrótce kolejna niespodzianka ☺

***
Podczas wakacji- przerwy na blogu otrzymałam trzy odpowiedzi na listy wysłane do rodzin królewskich. Pierwszą z nich jest odpowiedź na życzenia wysłane z okazji 4 urodzin Księcia Georga. Drugą odpowiedzią jest odpowiedź na list wysłany do Księcia i Księżnej Cambridge w podziękowaniu za ich wizytę w Polsce. Trzecią kartka z podpisem Księżnej Kornwalii w podziękowaniu za życzenia z okazji jej urodzin.

***
Jak zapewne wiecie udało mi się być w Warszawie podczas wizyty Pary Książęcej z Wielkiej Brytanii w Polsce. Udało mi się uścisnąć dłoń Księżnej jak również wręczyć jej kwiaty. Mam nadzieję, że wszyscy Ci, którzy spotkali Parę Książęcą podczas ich wizyty w naszym kraju mają również wspaniałe wspomnienia. 

Dziękuję również wszystkim, których poznałam tego dnia! To była wielka przyjemność :)

***
Już za niespełna tydzień pierwsze urodziny bloga :) Z tej okazji zapraszam do zadawania pytań pod tym postem. Odpowiem na nie na początku października.

***
Moje przeczucie znów mnie nie zawiodło. Ponownie usłyszeliśmy szczęśliwą nowinę z Wielkiej Brytanii. Książę i Księżna Cambridge spodziewają się trzeciego dziecka. Przyznam Wam się, że domyśliłam się tego widząc zdjęcie z przyjazdu pary na mszę w sierpniu ;) 

Bardzo ucieszyła mnie również informacja, że Szwedzka Księżniczka Magdalena jest ponownie w ciąży. Bardzo ją lubię i z niecierpliwością czekam na narodziny jej kolejnego dziecka.

***
Wszystkim, którzy zaczęli już rok szkolny życzę powodzenia. Studentom życzę miłych wakacji a tym co pracują dużo uśmiechu :)

Życzę miłego dnia!!Komentarze

 1. Dzięki za ten mile spędzony czas ! Pozdrawiam Cię Kasiu i mam nadzieję, że wkrótce znowu się spotkamy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy kopiujesz stylizacje Kate?
  Do jakiego kraju przewidujesz oficjalną podróż Księcia i Księżnej Cambridge w najbliższym czasie?
  Co oprócz osobistego spotkania Książęcej w Polsce wywarło na Tobie duży wpływ? Mam na myśli co Cię jeszcze ucieszyło?
  Czy od razu jak ogłoszono wizytę Kate i Williama w Polsce wiedziałaś, że pojedziesz ich zobaczyć?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy Twoja rodzina i znajomi wiedzą, że interesujesz się rodzinami królewskimi i prowadzisz bloga?
  Czy masz jakieś książki o rodzinach królewskich?
  Widziałam na Twoim Instagramie zdjęcie gazet które masz. Czy masz jeszcze jakieś inne? Czy kolekcjonujesz gazety lub wycinki z gazet?
  Z którym royalsem chciałabyś spędzić dzień?

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć! Będzie mi miło jak odpowiesz na moje pytania!!

  Czy byłaś kiedyś w Wielkiej Brytanii?
  Ile masz odpowiedzi od rodzin królewskich?
  Jak sądzisz? Kiedy Harry poślubi Meghan?
  Kolejne royal tour do Polski. Jak sądzisz kto i kiedy?

  OdpowiedzUsuń
 5. A gdzie były pytania konkursowe- przegapiłam?!
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.