Przejdź do głównej zawartości

Pan Filip Chajzer

Witajcie w pierwszym poście serii powracającej na bloga. Zgodnie z waszą decyzją w ankiecie w wakacje na bloga powraca seria o autografach. 
Dziś przedstawiam Wam autograf, który zdobyłam listownie od Pana Filipa Chajzera pisząc na adres TVN-u. Bardzo szanuję i podziwiam Pana Filipa więc autograf ten jest jednym z moich ulubionych.



Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego nadchodzącego tygodnia!!

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.