Przejdź do głównej zawartości

Pierwsze urodziny bloga!


Wydaje mi się jakby to wydarzyło wczoraj. Jakbym to wczoraj założyła tego bloga i opublikowała pierwszy post. A dziś mija rok. Rok w którym wiele się wydarzyło. Pisząc pierwszy post nie śmiałam myśleć, że moje największe marzenie się spełni. A spełniło się :) 


Ten rok był wspaniały!


 Nowe listy, nowe znajomości i wiele wiele więcej.

Pomysł pisania bloga zrodził się w mojej głowie rok temu zwiedzając Kopenhagę. Pomyślałam, że fajnie by było się z kimś podzielić się swoją pasją. I kiedy kilka tygodni temu stałam ponownie pod Amalienborg pomyślałam, że jest wspaniale ;) Rozwijam się, robię to co sprawia mi przyjemność.


 A jest tak dzięki Wam moi czytelnicy!! Dlatego chciałabym Wam serdecznie podziękować. Każdemu i każdej z Was. Za odwiedzanie mojego bloga, pozostawianie komentarzy, pytań i sugestii. To wiele dla mnie znaczy i daje mi siłę i motywację do dalszego pisania.

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!

Zapraszam Was do dalszego odwiedzania bloga, pozostawiania komentarzy i opinii.


***
Jeśli macie jakieś sugestie, pomysły zostawiajcie komentarze lub piszcie maile ;) 

Komentarze

  1. Gratuluję roku spędzonego w blogosferze!!!
    Życzę ci aby pisanie tego bloga nadal było twoją pasją :)
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.