Przejdź do głównej zawartości

Pierwsze urodziny bloga!


Wydaje mi się jakby to wydarzyło wczoraj. Jakbym to wczoraj założyła tego bloga i opublikowała pierwszy post. A dziś mija rok. Rok w którym wiele się wydarzyło. Pisząc pierwszy post nie śmiałam myśleć, że moje największe marzenie się spełni. A spełniło się :) 


Ten rok był wspaniały!


 Nowe listy, nowe znajomości i wiele wiele więcej.

Pomysł pisania bloga zrodził się w mojej głowie rok temu zwiedzając Kopenhagę. Pomyślałam, że fajnie by było się z kimś podzielić się swoją pasją. I kiedy kilka tygodni temu stałam ponownie pod Amalienborg pomyślałam, że jest wspaniale ;) Rozwijam się, robię to co sprawia mi przyjemność.


 A jest tak dzięki Wam moi czytelnicy!! Dlatego chciałabym Wam serdecznie podziękować. Każdemu i każdej z Was. Za odwiedzanie mojego bloga, pozostawianie komentarzy, pytań i sugestii. To wiele dla mnie znaczy i daje mi siłę i motywację do dalszego pisania.

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!

Zapraszam Was do dalszego odwiedzania bloga, pozostawiania komentarzy i opinii.


***
Jeśli macie jakieś sugestie, pomysły zostawiajcie komentarze lub piszcie maile ;) 

Komentarze

  1. Gratuluję roku spędzonego w blogosferze!!!
    Życzę ci aby pisanie tego bloga nadal było twoją pasją :)
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.