Przejdź do głównej zawartości

Nowe podziękowanie!


Dziś otrzymałam odpowiedź na list wysłany do Księżnej Camilli z okazji jej 70 urodzin. Odpowiedź przyszła po dwóch miesiącach. Jest to pierwsza odpowiedź, którą otrzymałam od Księżnej. Pisałam do niej dwukrotnie. Miłego dnia!

Komentarze

 1. Grtaulję do mnie list od Camilli dotarl w zeszlym tygodniu nie mogę tylko odczytać co to za słowo przed imieniem

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje! Ja dzis dostałam odpowiedz od Camilli. Oczekuje jeszcze na odpowiedzi od Harry'ego, Kate i Paoli ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję! Ja w przyszłym tygodniu wyślę kilka listów! Oby szybko nadeszły odpowiedzi :)

   Usuń
 3. Gratuluję odpowiedzi! Podpis Camili prawdziwy czy nadrukowany?
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.