Przejdź do głównej zawartości

Podziękowanie z Wielkiej Brytanii!

Dziś otrzymałam kolejną odpowiedź na mój list. Tym razem jest to odpowiedź od Księcia i Księżnej Cambridge na mój list wysłany z okazji 4 urodzin Księcia George'a. W odpowiedzi otrzymałam pocztówkę z uroczym zdjęciem George'a. Czekałam 16 dni :) 
Przyznam że liczyłam na nowe oficjalne zdjęcie jako odpowiedź ale i tak jest super  ❤

A jak u Was? Dostaliście jakieś nowe odpowiedzi?


Komentarze

 1. Ja też tydzień temu wysłałem list do księcia Georga. Jestem ciekaw kiedy otrzymam odpowiedź. Zdjęcie jest bardzo ładne. Gratuluję! :) Czekam jeszcze na odpowiedź od króla Alberta z Belgii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Trzymam kciuki żebyś szybko dostał odpowiedzi!

   Usuń
 2. Gratulacje! Ja czekam właśnie na odpowiedzi od Camilli i Georga ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Również pisałam do Camilli. Jestem ciekawa czy dostanę tym razem odpowiedź ;)

   Usuń
 3. Super. Ja także czekam na odpowiedz od Grorga i Camilli ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, gdzie kupiłąs ta papeterie z polska?

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje moja skrzynka pocztowa niestety świeci pustkami wysłałam list do Charlene Camilli i Kate i Williama liczę że choć na jeden dostanę odp

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję! Ładne to zdjęcie.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.