Przejdź do głównej zawartości

Podziękowanie z Wielkiej Brytanii!

Dziś otrzymałam kolejną odpowiedź na mój list. Tym razem jest to odpowiedź od Księcia i Księżnej Cambridge na mój list wysłany z okazji 4 urodzin Księcia George'a. W odpowiedzi otrzymałam pocztówkę z uroczym zdjęciem George'a. Czekałam 16 dni :) 
Przyznam że liczyłam na nowe oficjalne zdjęcie jako odpowiedź ale i tak jest super  ❤

A jak u Was? Dostaliście jakieś nowe odpowiedzi?


Komentarze

 1. Ja też tydzień temu wysłałem list do księcia Georga. Jestem ciekaw kiedy otrzymam odpowiedź. Zdjęcie jest bardzo ładne. Gratuluję! :) Czekam jeszcze na odpowiedź od króla Alberta z Belgii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Trzymam kciuki żebyś szybko dostał odpowiedzi!

   Usuń
 2. Gratulacje! Ja czekam właśnie na odpowiedzi od Camilli i Georga ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Również pisałam do Camilli. Jestem ciekawa czy dostanę tym razem odpowiedź ;)

   Usuń
 3. Super. Ja także czekam na odpowiedz od Grorga i Camilli ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, gdzie kupiłąs ta papeterie z polska?

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje moja skrzynka pocztowa niestety świeci pustkami wysłałam list do Charlene Camilli i Kate i Williama liczę że choć na jeden dostanę odp

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję! Ładne to zdjęcie.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.