Przejdź do głównej zawartości

Co słychać?

Ah... Jak ten czas szybko płynie. Minęły już dwa tygodnie wakacji. Do mojego wyjazdu na urlop zostało jeszcze trochę czasu ;) Jak na razie nadrabiam zaległości w tym na co nie miałam czasu w czasie roku akademickiego. 
Jak możecie zauważyć czekam aktualnie na 4 odpowiedzi. Zaktualizowałam post z listami na które nie dostałam odpowiedzi :( Nazbierało się tego niestety. Ale cóż... Trzeba próbować dalej.

***
Jak wiecie kolekcjonuję autografy. Jest to jedna z moich pasji. Moja kolekcja nie jest zbyt duża ale dla mnie satysfakcjonująca :)  W związku z tym mam do Was pytanie. Czy jesteście zainteresowani postami z autografami? Czy chcecie czytać posty z autografami? Zagłosujcie proszę w ankiecie po prawej stronie. Kliknięcie zajmie Wam chwilę a ja będę mieć pewność, że są osoby, które chcą takie posty czytać.

***
Już za dwa dni Książę William i Księżna Katarzyna wraz z dziećmi przyjadą do Polski. Podejrzewam, że wiele osób cieszy się na tą wizytę i wybiera do Warszawy lub Gdańska by zobaczyć Parę na żywo. Jak już wspominałam ja wybieram się do Warszawy. Sądzę, że będzie nas sporo i wspaniale przywitamy naszych ulubieńców w Polsce.

Życzę Wam miłego weekendu i do zobaczenia!!

Komentarze

 1. Chętnie bym poczytała o autografach. Samo niedawno się zastanawiałam czy też nie zacząć wysłać próśb o autografy ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za opinię! Kolekcjonowanie autografów to super zabawa ;) Polecam!

   Usuń
  2. Dla mnie czekanie na odpowiedzi na royal listy też jest świetną zabawą.
   ania_lroyal

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.