Przejdź do głównej zawartości

Najpiękniejszy dzień w życiu!

17 lipca 2017 roku. Ta data na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Tego właśnie dnia spełniło się moje największe marzenie. Spotkałam Księżną Kate i Williama. To niesamowite uczucie kiedy marzysz o czymś przez prawie 7 lat i nagle twoje marzenie się spełnia.
Opiszę Wam jak z mojej perspektywy wyglądał ten wyjątkowy dla mnie dzień.
Chwilę przed godziną 11 przyjechałam do Warszawy. Ponieważ czasu było dużo przespacerowałam się pod Pałac Prezydencki gdzie spotkałam się z innymi blogerkami oraz fankami monarchii. Czas do przyjazdu Pary Książęcej minął nam na wymienianiu się wspomnieniami, pomysłami i doświadczeniami oraz udzielaniu wywiadów do różnych telewizji i gazet.
Para Książęca przybyła do Pałacu bez dzieci po godzinie 14 w eskorcie policji, która było słychać z daleka i można było naszykować się do powitania pary. Para Książęca przyjechała czarnym samochodem, który wyposażony był we flagę monarchii. Niestety zdjecie z przyjazdu nie wyszło zbyt dobrze. W momencie robienia zdjęcia ze strony po której sidziała Księżna Kate ochroniarz zasłonił ją więc mogę zaprezentować Wam jedynie zdjęcie samochodu z ochroniarzem.

Następnie przyszło nam czekać ponad godzinę na naszych ulubieńców. Gdy Para Książęca w towarzystwie Pary Prezydenckiej ruszyła w naszym kierunku podniósł się gwar. Obie Pary zatrzymały się przy dzieciach, które machały flagami Polski i Wielkiej Brytanii. Wtedy też dużo dziennikarzy kręciło materiał, robiło zdjęcia. Jak również ochrona stała dość blisko siebie więc trudno było zrobić wyraźne zdjęcie a w tym czasie obie Pary można było zobaczyć dosłownie przez chwilę. Następnie Para Prezydencka pożegnała Williama i Kate na kilkadziesiąt minut i wróciła do Pałacu zaś Książę i Księżna ruszyli w naszą stronę. Trzeba przyznać że miałyśmy idealne miejsca. Stałyśmy bezpośrednio na przeciwko wyjścia Pary z pałacu. Książę William kierował żonę by pójść na prawą stronę jednakże Księżna zauważyła plakat Marty z napisem "Kate please come here". Widziałam że przeczytała napisy po cichu a następnie się uśmiechnęła i do nas podeszła. Próbowała zawołać Williama jednakże on podszedł do dziewczyn stojących obok. Kate z uśmiechem odebrała od nas kwiaty, które dla niej przyniosłyśmy. Księżna była w wspaniałym humorze. Witała się z nami i mówiła że miło nas poznać i że cieszy się że tyle nas jest. Uścisnęła mi dwa razy dłoń oraz zapytała się nas jak należy podziękować po polsku a następnie bezbłędnie powiedziała "dziękuję"!  (I tak, to prawda. Księżna na żywo jest przepiękna.) Następnie ruszyła dalej. Ludzie powoli zaczęli się rozchodzić a wierzcie mi było bardzo dużo ludzi z czego zdałam sobie sprawę dopiero patrząc na zdjęcia w internecie. 
Znalezione w aparacie ;) Jednak dopiero z relacji w telewizji dowiedziałam się ile osób było. Bardzo dużo :)

Chcąc zobaczyć z bliska Księcia Williama przeszłam dalej jednak zastałam tam już tylko policjantów, którzy powiedzieli że Para Książęca przeszła tylko kilka metrów wsiadła do samochodu i pojechała już do Muzeum. Co okazało się prawdą gdyż kilka sekund później usłyszałam syreny policyjne i zobaczyłam samochód z wyjeżdżającą Parę Książęcą w eskorcie policji.
Nie pozostało mi nic innego jak udać się na odpoczynek i obiad. A następnie na dworzec kolejowy by wrócić do domu. Ten post obmyślam dla Was w pociągu. Jadąc uśmiechnięta, szczęśliwa i jeszcze nie do końca świadoma tego co się wydarzyło.
Teraz zostawiam Was ze zdjęciami z tego wspaniałego dnia i przesłaniem ;)
Nie bójmy się marzyć. Marzenia się spełniają. Moje największe marzenie  spełniło się 17 lipca 2017 roku ❤
Komentarze

 1. Trzeba spełniać marzenia, ja swoje zaprzepaściłam....
  Moim wielkim marzeniem było spotkać Mary. Byli w Polsce, w Szczecinie, w którym studiowałam. Przyszykowałam dla Niej prezent. Miałam udać się pod urząd miasta. No i co, dzień wcześniej wieczorem: gorączka 40 stopni, wracałam autobusem do domu żeby pójść do lekarza.
  Do tej pory czuję żałość w sercu jak o tym myślę....
  Taka okazja już się nie powtórzy! Bo jak będą jeszcze w Polsce, to nie w Szczecinie. A poza tym, nie będę miała wolnego dnia.... Praca!
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej. Przykro mi, że Ci się nie udało. Choroba czasami przytrafia się w najmniej odpowiednim momencie :(

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Rodzina Królewska w żałobie

Witajcie! 9 września Król Karol III przybył z Balmoral do Londynu. Samochód, którym podróżował wraz z małżonką zatrzymał się pod bramą pałacu. Para spotkała się z licznie zgromadzonym tłumem, odebrała kondolencje oraz obejrzała kwiaty zostawione pod bramą. Następnie pieszo udali się do Pałacu Buckingham. *** Wieczorem odbyła się transmisja przemówienia Króla w którym między innymi oddał hołd zmarłej Królowej, podziękował jej oraz pożegnał ją. Przekazał nam również wiadomość, że od tego momentu Książę William i Księżna Catherine znani są jako Prince and Princess of Wales. *** 10 września bliscy Królowej udali się na prywatną Mszę Świętą. W nabożeństwie uczestniczyli: Księżniczka Anna i Sir Tim Laurence, Peter Phillips, Zara Tindall, Hrabia i Hrabina Wessex, Lady Louise Windsor, Książę Yorku oraz Księżniczki Beatrice i Eugenie. Po nabożeństwie udali się pieszo do zamku. Na chwilę zatrzymali się i obejrzeli kwiaty i kartki, listy znajdujące się przy bramie Balmoral.  *** Ponieważ tego ran

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie.