Przejdź do głównej zawartości

Podziękowanie z Londynu!

Dziś otrzymałam podziękowanie na mój list wysłany z okazji urodzin Księcia Williama. W odpowiedzi dostałam pocztówkę z klasycznym podziękowaniem. Pocztówkę zdobi nowe zdjęcie Księcia, zrobione na okładkę magazynu British GQ.Komentarze

 1. Gratulacje! Ja wciąż czekam na odpowiedź od Williama, mam nadzieję, że niedługo przyjdzie.
  W tym roku wysyłaja nowe zdjęcia Kate i Williama. Mam nadzieję, że z Harrym będzie tak samo... nie chciałbym jako odpowiedź na jego urodziny we wrześniu dostać znów takie samo zdjęcie po raz czwarty :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję! Sądzę, że również od Harrego dostaniemy nowe zdjęcie ❤

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! Ja także wczoraj dostałam odpowiedź od Williama i od księcia Carla Philipa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow nowe zdjęcie. Nie specjalnie mi się podoba.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.