Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księżnej Ekateriny!

Witajcie! 

16 grudnia ubiegłego roku wysłałam życzenia świąteczne i noworoczne do Księżnej Ekateriny z Hanoveru oraz jej rodziny. 20 grudnia otrzymałam poniższą kartkę. W środku znajdują się odręcznie napisane życzenia dla mnie i mojej rodziny.
Komentarze

 1. Nosz! Jeszcze trochę się na to popatrzeć i naprawdę tam zadzwonię i im powiem co o nich myślę. 18 listopada wysłałam list do Sofii i co? Do dziś odpowiedzi brak! A inni już dostali, a wysłali później. Brak szacunku ze strony dworu Szwecji! Brak!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłała Pani przesyłkę listem poleconym? Jeżeli nie to mogła się po prostu zgubić.

   Usuń
  2. PRIORYTETEM! Planuje zażądać zwrotu pieniędzy. Nie można tak nie szanować ludzi, zwłaszcza, że ja musiałam dziecko na chwile zostawić w samochodzie, zeby do poczty wejsc.

   Usuń
  3. Nigdy nie wysyłajcie listów "poleconym". Pracownicy biur nie odbierają takich listów. Więc skutkuje to brakiem odpowiedzi.

   Zwrot pieniędzy? To też jest nie do wyegzekwowania. Nikt nie daje gwarancji, że list dotarł do adresata, czasami list gubi się w transporcie.

   Pracownicy biur odpowiadają czasami wyrywkowo, czasami mają tylko pulę odpowiedzi przygotowanych. Nie ma co się denerwować.

   Usuń
 2. 4 dni - wow, to chyba jakiś rekord :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartkę wysłano do mnie 15 grudnia. Więc tak naprawdę to ja im odpowiedziałam na życzenia ;)

   Usuń
 3. Gratuluję :) Ja swoje kartki wysłałam w tym roku 13 grudnia - jak dla mnie to późno i teraz niecierpliwie już, czekam na odpowiedzi.
  Nie ukrywam, że chciałabym otrzymać tą kartkę.

  Pozdrawiam
  Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzenia wysłałam a odpowiedzi brak- już trzeci rok z rzędu :-(
   Oni chyba odpisują wyrywkowo na listy.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Poznajmy ich lepiej- Królowa Małgorzata II

Królowa Małgorzata II urodziła się 16 kwietnia 1940 jako córka Króla Frederika IX i Królowej Ingrid. Jej pełne imiona brzmią: Margrethe Alexandrine Þorhildur Ingrid. Królową Danii została w 1972 roku po śmierci swojego ojca. Królowa uczęszczała do Zahles Skole w latach 1946-1955. Jednakże od 1946 do 1949 roku uczyła się w Pałacu Amalienborg. W latach 1955-1956 uczyła się w  North Foreland Lodge w Hampshire w Anglii. Po otrzymaniu prywatnych lekcji ukończyła Zahles Skole z certyfikatem egzaminacyjnym na poziomie szkoły średniej II stopnia w 1959 roku. W latach 1960-1965 Królowa studiowała na uniwersytetach w Danii i innych krajach europejskich. Po zdaniu egzaminu z filozofii na Uniwersytecie w Kopenhadze w 1960 roku, studiowała archeologię na Uniwersytecie w Cambridge w latach 1960-61 i uzyskał dyplom z archeologii prehistorycznej. Następnie studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie w Aarhus w latach 1961-1962, na Sorbonie w 1963 roku i London School of Economics w 1965 ro