Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księżnej Ekateriny!

Witajcie! 

16 grudnia ubiegłego roku wysłałam życzenia świąteczne i noworoczne do Księżnej Ekateriny z Hanoveru oraz jej rodziny. 20 grudnia otrzymałam poniższą kartkę. W środku znajdują się odręcznie napisane życzenia dla mnie i mojej rodziny.
Komentarze

 1. Nosz! Jeszcze trochę się na to popatrzeć i naprawdę tam zadzwonię i im powiem co o nich myślę. 18 listopada wysłałam list do Sofii i co? Do dziś odpowiedzi brak! A inni już dostali, a wysłali później. Brak szacunku ze strony dworu Szwecji! Brak!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłała Pani przesyłkę listem poleconym? Jeżeli nie to mogła się po prostu zgubić.

   Usuń
  2. PRIORYTETEM! Planuje zażądać zwrotu pieniędzy. Nie można tak nie szanować ludzi, zwłaszcza, że ja musiałam dziecko na chwile zostawić w samochodzie, zeby do poczty wejsc.

   Usuń
  3. Nigdy nie wysyłajcie listów "poleconym". Pracownicy biur nie odbierają takich listów. Więc skutkuje to brakiem odpowiedzi.

   Zwrot pieniędzy? To też jest nie do wyegzekwowania. Nikt nie daje gwarancji, że list dotarł do adresata, czasami list gubi się w transporcie.

   Pracownicy biur odpowiadają czasami wyrywkowo, czasami mają tylko pulę odpowiedzi przygotowanych. Nie ma co się denerwować.

   Usuń
 2. 4 dni - wow, to chyba jakiś rekord :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartkę wysłano do mnie 15 grudnia. Więc tak naprawdę to ja im odpowiedziałam na życzenia ;)

   Usuń
 3. Gratuluję :) Ja swoje kartki wysłałam w tym roku 13 grudnia - jak dla mnie to późno i teraz niecierpliwie już, czekam na odpowiedzi.
  Nie ukrywam, że chciałabym otrzymać tą kartkę.

  Pozdrawiam
  Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzenia wysłałam a odpowiedzi brak- już trzeci rok z rzędu :-(
   Oni chyba odpisują wyrywkowo na listy.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.