Przejdź do głównej zawartości

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie! 

Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów. 


***

Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel  

Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 

Data wysłania: 16.12.2021

Data otrzymania: 14.01.2022
Odpowiedź od Księżnej Sofii 

Okazja: urodziny

Data wysłania: 1.12.2021

Data otrzymania: 18.01.2022
Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco 

Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 

Data wysłania: 16.12.2021

Data otrzymania: 20.01.2022

Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli

Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 

Data wysłania: 16.12.2021

Data otrzymania: 24.01.2022
***

Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.

Komentarze

 1. Według mnie kartka z Monako jest przepiękna i dopracowana pod każdym względem - tekstu, podpisów, inicjałów, stylistyki i oczywiście ilustracji. Najbardziej ze wszystkich współczesnych kartek przypomina mi te dawne sprzed I wojny światowej. Z kolei belgijska mało kojarzy mi się z królewską odpowiedzią (choć i tak w życzeniach najbardziej liczy się szczerość). PS z ciekawości - dlaczego pytasz tylko o Monako i Belgię, ale już nie Sofię i Tessy? :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za Twoją opinię.

   Zapytałam o te dwie odpowiedzi, gdyż są w pewnym stopniu "inne".

   Jeśli masz ochotę to podziel się proszę ze mną opinią o dwóch pozostałych odpowiedziach.

   Usuń
 2. Piękne odpowiedzi, gratulację!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję otrzymanych odpowiedzi!

  Wszystkie są super.

  Mi z tego zestawu podoba się najbardziej kartka od Tessy, zaprojektowana w ciekawy sposób, użyto nigdzie wcześniej nieopublikowanych zdjęć, no i koperta w gwiazdki :)
  Odpowiedź z Belgii prosta, klasyczna ale urokliwa przez to, że zawiera świąteczny akcent.

  Do księżnej Sofii nie wysłałam kartki, bo w czasie kiedy należało to zrobić dopadł mnie covid- 19 :-(

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Rodzina Królewska w żałobie

Witajcie! 9 września Król Karol III przybył z Balmoral do Londynu. Samochód, którym podróżował wraz z małżonką zatrzymał się pod bramą pałacu. Para spotkała się z licznie zgromadzonym tłumem, odebrała kondolencje oraz obejrzała kwiaty zostawione pod bramą. Następnie pieszo udali się do Pałacu Buckingham. *** Wieczorem odbyła się transmisja przemówienia Króla w którym między innymi oddał hołd zmarłej Królowej, podziękował jej oraz pożegnał ją. Przekazał nam również wiadomość, że od tego momentu Książę William i Księżna Catherine znani są jako Prince and Princess of Wales. *** 10 września bliscy Królowej udali się na prywatną Mszę Świętą. W nabożeństwie uczestniczyli: Księżniczka Anna i Sir Tim Laurence, Peter Phillips, Zara Tindall, Hrabia i Hrabina Wessex, Lady Louise Windsor, Książę Yorku oraz Księżniczki Beatrice i Eugenie. Po nabożeństwie udali się pieszo do zamku. Na chwilę zatrzymali się i obejrzeli kwiaty i kartki, listy znajdujące się przy bramie Balmoral.  *** Ponieważ tego ran

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie.