Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Króla i Królowej Belgów!

Witajcie! 

16 grudnia ubiegłego roku wysłałam życzenia świąteczne i noworoczne do Króla i Królowej Belgów oraz ich dzieci. 28 grudnia otrzymałam poniższą kartkę. Komentarze

 1. Gratuluję :) Do mnie jeszcze nie dotarła odpowiedź z Belgii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie dostałam jeszcze odpowiedzi od Sofii ze Szwecji, a list był wysyłamy w dniu 25 listopada. Co zrobić? Wysłać jeszcze raz czy czekać? Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj! Moim zdaniem warto poczekać. W zeszłym roku odpowiedzi były odsyłane aż do marca.

   Warto również pamiętać, że odpowiedzi ze Szwecji są dość rzadkie więc nie ma 100% pewności, że otrzyma się odpowiedź :(

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.