Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księżniczki Elisabeth!

Witajcie! 


29 grudnia otrzymałam podziękowanie za życzenia, które wysłałam do Księżniczki Elisabeth z Belgii z okazji jej 19 urodzin. 


Do podziękowania było dołączone zdjęcie. Komentarze

 1. Kasiu proszę cię o jak najszybszą odp bo chce wysłać list do Kate,ale nie wiem czy jak będę kupować znaczki na poczcie to czy mam powiedzieć że to do Anglii co mam zrobić, czy wyjaśnisz krok po kroku co trzeba zrobić i w którym miejscu na liście napsiac swój adres (nie chodzi mi o kopertę) proszę pomóż

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja swój adres na liście piszę zawsze na dole kartki.
   Co do poczty. Powiedz, że chcesz wysłać list zagranicę/ do Anglii. To wystarczy :)

   Usuń
  2. I pwoiedzza do jakiej skrzynki mam wrzucić? Trzeba jakiś specjalny znaczek? Czy można zwykły list?

   Usuń
  3. Prawdopodobnie w okienku od Ciebie zabiorą list. Jeśli nie to wrzuca się do tej czerwonej skrzynki a oni potem sortują.

   Za granicę jest tylko wysyłka priorytetowa za 8 zł.

   Usuń
  4. Dziękuję za pomoc wysłałam list dzisiaj po południu :)

   Usuń
  5. Nie ma za co. Zawsze chętnie pomogę.
   Trzymam kciuki za szybką odpowiedź.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.