Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księżniczki Elisabeth!

Witajcie! 


29 grudnia otrzymałam podziękowanie za życzenia, które wysłałam do Księżniczki Elisabeth z Belgii z okazji jej 19 urodzin. 


Do podziękowania było dołączone zdjęcie. Komentarze

 1. Kasiu proszę cię o jak najszybszą odp bo chce wysłać list do Kate,ale nie wiem czy jak będę kupować znaczki na poczcie to czy mam powiedzieć że to do Anglii co mam zrobić, czy wyjaśnisz krok po kroku co trzeba zrobić i w którym miejscu na liście napsiac swój adres (nie chodzi mi o kopertę) proszę pomóż

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja swój adres na liście piszę zawsze na dole kartki.
   Co do poczty. Powiedz, że chcesz wysłać list zagranicę/ do Anglii. To wystarczy :)

   Usuń
  2. I pwoiedzza do jakiej skrzynki mam wrzucić? Trzeba jakiś specjalny znaczek? Czy można zwykły list?

   Usuń
  3. Prawdopodobnie w okienku od Ciebie zabiorą list. Jeśli nie to wrzuca się do tej czerwonej skrzynki a oni potem sortują.

   Za granicę jest tylko wysyłka priorytetowa za 8 zł.

   Usuń
  4. Dziękuję za pomoc wysłałam list dzisiaj po południu :)

   Usuń
  5. Nie ma za co. Zawsze chętnie pomogę.
   Trzymam kciuki za szybką odpowiedź.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.