Przejdź do głównej zawartości

Do kogo napisałam w styczniu 2021 roku?

Drodzy czytelnicy! Witajcie w poście z serii "Do kogo napisałam w...?". Serię tę zapoczątkowałam w zeszłym roku i będę kontynuować ją w bieżącym roku. 

W styczniu napisałam do:

 1. Charlene, księżnej Monako

 2. Catherine, księżnej Cambridge

 3. Matyldy, królowej Belgów

Komentarze

 1. Witam. Wczoraj chciałam wysłać życzenia do Księżnej Kate z okazji urodzin a tu na poczcie przykra niespodzianka nic do Anglii nie można wysłać :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj. Tak, do wczoraj obowiązywał zakaz wysyłki listów i przesyłek do Wielkiej Brytanii.

   Lecz późnym popołudniem ogłoszono,że zakaz jest cofnięty i przyjmowanie przesyłek zostało przywrócone.

   Tą informację można znaleźć na głównej stronie poczty polskiej.

   Usuń
  2. Dziękuję za wiadomość

   Usuń
 2. Ja napisałam do tych samych pań oraz do Ingrid Alexandry.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.