Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Króla i Królowej Belgów!

Witajcie!

18 stycznia otrzymałam odpowiedź świąteczno-noworoczną od Króla i Królowej Belgów. Jest to piękna kartka z nowym zdjęciem Pary Królewskiej i ich dzieci. 

Komentarze

 1. jesli 11 stycznia wyslalam list do kate, to po jakim czasie dostane odpowiedz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mniej więcej w połowie lutego. Najczęściej odpowiedzi przychodzą ok. miesiąc po danej okazji np. urodzinach.

   Usuń
 2. A i jeszcze co będzie, jak napisalam swoj adres na liscie, ale malymi literami, a na kopercie drukowanymi? Odeslą mi odpwoiedz?

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie gratulację!
  Ja także 18 stycznia otrzymałam tę odpowiedź z Belgii i bardzo się z niej cieszę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest szansa, że dostałabym ta odpowiedź od Kate 9 lutego czyli w moje urodziny? Pozdrawiam serdecznie Kasiu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szansa jest zawsze. To kiedy odpowiedź do nas dotrze zależy od tego czy biuro będzie odsyłać odpowiedzi i kiedy je wyśle.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.