Przejdź do głównej zawartości

Rocznica ślubu Księcia i Księżnej Cambridge!Dziś Książę i Księżna Cambridge obchodzą 9 rocznicę ślubu. 

Książę William i Catherine Middleton pobrali się 29 kwietnia 2011 roku w Opactwie Westminsterskim.


Para ma troje dzieci: George'a, Charlotte i Louis'a.


Kilka moich ulubionych zdjęć pary
***
Źródło zdjęć:
 • Instagram: Kensington Palace
 • tumblr
 • pinterest
 • getty images

Komentarze

 1. Bardzo ładne wszystkie zdjęcia :) Mnie osobiście urzekła czarująca, ślubna kreacja księżnej Catherine. Jest moją ulubioną suknią obok sukni ślubnej księżnej Charléne z Monako. Na ślubie Kate i Williama moim zdaniem najlepiej prezentowała się: mama księżnej Cambridge, księżniczka Victoria oraz księżna Charléne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą. Ja do listy najlepiej ubranych dodałabym też Królową Elżbietę II. Bardzo ładnie wyglądała!

   Usuń
  2. O, tak! To też prawda :) Jeszcze księżna Camilla również ładnie i z klasą prezentowała się tego dnia.

   Usuń
 2. Wow, 9 lat! A za rok okrągła 10. rocznica. I pomyśleć, że w tym czasie małżeństwo rodziców Williama już praktycznie nie istniało i wiedzieli o tym wszyscy, nawet media i zwykli ludzie.

  Zdjęcie faktycznie idealnie dobrane do okazji, choć czasem zastanawiam się, ile w tej relacji jest prawdziwej miłości, a ile chłodnego "kontraktu", w którym każde coś zyskało: Kate tytuł, status i życie z dala od przyziemnych obowiązków, a William żonę, której może być pewien (tzn. żona nigdy nie rozpęta skandalu i będzie siedziała cicho przy okazji jego ewentualnych romansów). W ogóle fajnie byłoby sprawdzić w jakimś magicznym wehikule, co by było gdyby Will i inni byli zwykłymi ludźmi, nie książętami - ile związków byłoby wciąż razem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy związek ma wzloty i upadki. Na Williama i Kate miło się patrzy. Widać uczucie i miłość jaka ich łączy. Są razem prawie 20 lat. Każdemu życzę takiej miłości. Moim zdaniem W&K są szczęśliwi :)

   Usuń
 3. Ja ciągle nie mogę uwierzyć, że to już 9 lat !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też. Wydaje się jakby dopiero wczoraj brali ślub, jakby wczoraj urodził się George czy jakby dopiero wczoraj rozmawiali z nami w Warszawie :) Czas tak szybko płynie...

   Usuń
 4. Tyle czasu minęło ale suknia Catherine dalej najpiękniejsza ✨��

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.