Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księżniczki Aleksandry z Luksemburga!

Witajcie! 

W środę otrzymałam podziękowanie za życzenia urodzinowe, które wysłałam do Księżniczki Aleksandry z Luksemburga. Do podziękowań dołączone jest zdjęcie.
Komentarze

 1. Bardzo fajna odpowiedź! To zabawne, ale autorka bloga WRK też zamieściła teraz post z odpowiedzią księżniczki Alexandry. Co ciekawe, otrzymała jednak wiadomość bez zdjęcia i w języku angielskim. Czy zatem pisałaś swój list w języku francuskim, że otrzymałaś odp po francusku?

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :-) Ja również otrzymałam identyczną odpowiedź, tylko, że w czwartek. To zdjęcie jest przepiękne, tym bardziej, że Luksemburg z tego co wiem, rzadko odsyła jakiekolwiek zdjęcia. Mam jeszcze pytanie: czy posiada Pani ulubionego royalsa z państw Beneluxu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę nie na temat, ale myślę, że nikt się nie obrazi, jeśli będziesz się zwracać do innych na "Ty" :D Zwracanie się na Pan/Pani brzmi bardzo oficjalnie, a większość z nas tutaj jest w młodym wieku (nawet jeśli ktoś jest dużo starszy, to na pewno się nie obruszy).

   Usuń
  2. Nie mam ulubionego royalsa

   Usuń
 3. Gratuluję odpowiedzi ze zdjęciem :)
  Ja w tym roku napisałam życzenia urodzinowe do Stephanie i po raz kolejny, otrzymałam w odpowiedzi tylko kartkę. A tak liczyłam, że w końcu odeślą mi zdjęcie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.