Przejdź do głównej zawartości

Do kogo napisałam w lutym 2020 roku?


Witajcie w drugim poście z nowej serii "Do kogo napisałam w...". Tak jak Wam sygnalizowałam miesiąc temu w tym roku na początku każdego miesiąca będę publikować post w którym poinformuję Was do kogo napisałam :) 


***

W lutym napisałam do:

 1. Księżniczki Stephanie z Monako
 2. Księżnej Mary z Danii
 3. Księżnej Marie z Danii
 4. Księżnej Elii z Albanii
 5. Księcia Hansa-Adama II z Liechtensteinu
 6. Księżniczki Aleksandry z Luksemburga
 7. Dziedzicznej Wielkiej Księżnej Stéphanie z Luksemburga
 8. Księcia Andrzeja z Yorku
 9. Wielkiego Księcia i Wielkiej Księżnej z LuksemburgaKomentarze

 1. Dużo tych listów :)

  Ja wysłałam życzenia do Mary i za tydzień wyślę do Luksemburga dla Stephanie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.