Przejdź do głównej zawartości

Nowa odpowiedź, nowości w kolekcji + więcej!

Witajcie moi kochani czytelnicy! Powracam do Was po krótkiej przerwie. 

Przychodzę do Was z aktualizacją mojej kolekcji i kilkoma informacjami prosto z królewskich dworów.

Na początek piękna, otrzymana wczoraj odpowiedź od Sarah, Księżnej Yorku. Ja otrzymałam dużą kartkę na której naklejone jest zdjęcie Księżnej oraz podziękowanie za życzenia urodzinowe. Wiem, że niektórzy otrzymali podobną odpowiedź w mniejszym formacie (tzn po jednej stronie kartki są życzenia, na drugiej stronie zaś zdjęcie).
A jak u Was? Dostaliście ostatnio jakieś odpowiedzi?

***

Powoli przygotowuję się do wysyłania życzeń z okazji Świąt i Nowego Roku. Kiedy zdecyduję już do kogo będę pisać na pewno dam Wam znać.

***

Kolejne nowości w mojej kolekcji to gazeta i pierścionek.


Pierścionek jest inspirowany pierścionkiem zaręczynowym, który od Księcia Harry'ego otrzymała Meghan Markle.
***

Jak już zapewne wiecie czeka nas kolejna królewska wizyta. 25.11 bieżącego roku Książę Fryderyk i Księżna Mary z Danii odwiedzą Warszawę. Wszelkie informacje na temat wizyty znajdziecie na blogu o Księżnej Mary.Ja od siebie chcę powiedzieć, że bardzo się cieszę, że jedna z moich ulubionych par przyjedzie do naszego kraju :) 

***

Instgram: @sussexroyal

Kolejna informacja to oficjalne potwierdzenie, że Książę i Księżna Sussex wraz z synkiem nie spędzą Świąt Bożego Narodzenia wraz z Rodziną Królewską w Sandringham. Para zdecydowała się spędzić ten czas z mamą Meghan.

Twitter: @byQueenVic


***

Na koniec trzy informacje dotyczące Księcia i Księżnej Cambridge :) 

18 listopada wezmą udział w the Royal Variety Performance. 21 listopada wezmą udział w Tusk Awards.
Między 1 a 4 grudnia Książę Cambridge odbędzie oficjalną wizytę w Kuwejcie i Omanie na wniosek Biura Spraw Zagranicznych i Wspólnoty Narodów.
***
Miłego dnia!

Komentarze

 1. Śliczna odpowiedź. Ja w związku z masą pracy na uczelni mam mało czasu na śledzenie pasji. Szkoda że nie wyslalam kartki, ja już nie mogę się doczekać okresu świątecznego i szykowania listów królewskich :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję odpowiedzi i śliczny pierścionek
  Ja też nie mogę się doczekać się wizyty Mary i Frederika mam nadzieję że uda się mi ich zobaczyć

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna kartka, ja także wysłałam życzenia do księżnej Sarah. Mam pytanie:
  Czy podczas wizyty księżnej Mary będzie okazja, aby się z nią przywitać i uścisnąć jej dłoń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olu, radzę się nie nastawiać na możliwość przywitania się. Myślę, że dużym osiągnięciem będzie zobaczyć parę. W przyszłym tygodniu pojawi się zapewne dokładniejszy plan na podstawie którego będzie można określić teoretycznie szansę na uściśnięcie dłoni :)

   Liczmy, że się uda!

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.