Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź z Liechtensteinu + więcej!

Witajcie drodzy czytelnicy!

We wtorek otrzymałam odpowiedź od Księżnej Sophie z Liechtensteinu. Odpowiedź nadeszła po ponad miesiącu od wysłania życzeń z okazji jej urodzin.


***
Jak zapewne wiecie Książę Andrzej zdecydował się zrezygnować z wykonywania obowiązków członka rodziny królewskiej. Osobiście uważam, że jest to dobra decyzja szczególnie biorąc pod uwagę wywiad, którego ostatnio udzielił.


***
Książę i Księżna Cambridge pojawili się na The Royal Variety Performance. Księżna Kate ubrała na tę okazję nową suknię z czarnej koronki projektu domu mody Alexander McQueen. Jak Wam się podobała stylizacja Księżnej Kate?

***
Życzę Wam miłego dnia i udanego weekendu :) 

Komentarze

 1. Kasiu, a oglądałaś może cały wywiad Andrzeja? Jaką masz opinię na ten temat? Które jego wypowiedzi najbardziej utwierdziły Cię w przekonaniu, że to czas dla Andrzeja zejść ze sceny?

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje odpowiedzi :) Suknia piękna- taka w stylu Kate.

  Co do Andrzeja to po tych wszystkich zawirowaniach z nim w roli głównej- dobrze że chowa się w cień.
  Mam nadzieję, że dzięi temu Beatrice i Eugenie się uaktywnią

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.