Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź z Liechtensteinu + więcej!

Witajcie drodzy czytelnicy!

We wtorek otrzymałam odpowiedź od Księżnej Sophie z Liechtensteinu. Odpowiedź nadeszła po ponad miesiącu od wysłania życzeń z okazji jej urodzin.


***
Jak zapewne wiecie Książę Andrzej zdecydował się zrezygnować z wykonywania obowiązków członka rodziny królewskiej. Osobiście uważam, że jest to dobra decyzja szczególnie biorąc pod uwagę wywiad, którego ostatnio udzielił.


***
Książę i Księżna Cambridge pojawili się na The Royal Variety Performance. Księżna Kate ubrała na tę okazję nową suknię z czarnej koronki projektu domu mody Alexander McQueen. Jak Wam się podobała stylizacja Księżnej Kate?

***
Życzę Wam miłego dnia i udanego weekendu :) 

Komentarze

 1. Kasiu, a oglądałaś może cały wywiad Andrzeja? Jaką masz opinię na ten temat? Które jego wypowiedzi najbardziej utwierdziły Cię w przekonaniu, że to czas dla Andrzeja zejść ze sceny?

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje odpowiedzi :) Suknia piękna- taka w stylu Kate.

  Co do Andrzeja to po tych wszystkich zawirowaniach z nim w roli głównej- dobrze że chowa się w cień.
  Mam nadzieję, że dzięi temu Beatrice i Eugenie się uaktywnią

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Rodzina Królewska w żałobie

Witajcie! 9 września Król Karol III przybył z Balmoral do Londynu. Samochód, którym podróżował wraz z małżonką zatrzymał się pod bramą pałacu. Para spotkała się z licznie zgromadzonym tłumem, odebrała kondolencje oraz obejrzała kwiaty zostawione pod bramą. Następnie pieszo udali się do Pałacu Buckingham. *** Wieczorem odbyła się transmisja przemówienia Króla w którym między innymi oddał hołd zmarłej Królowej, podziękował jej oraz pożegnał ją. Przekazał nam również wiadomość, że od tego momentu Książę William i Księżna Catherine znani są jako Prince and Princess of Wales. *** 10 września bliscy Królowej udali się na prywatną Mszę Świętą. W nabożeństwie uczestniczyli: Księżniczka Anna i Sir Tim Laurence, Peter Phillips, Zara Tindall, Hrabia i Hrabina Wessex, Lady Louise Windsor, Książę Yorku oraz Księżniczki Beatrice i Eugenie. Po nabożeństwie udali się pieszo do zamku. Na chwilę zatrzymali się i obejrzeli kwiaty i kartki, listy znajdujące się przy bramie Balmoral.  *** Ponieważ tego ran

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Do kogo napisałam w czerwcu 2022 roku?

Witajcie! W czerwcu napisałam do: Księcia Williama Księcia Felix'a Księżniczki Astrid Księcia Emanuela