Przejdź do głównej zawartości

Cztery nowe odpowiedzi!

W tym tygodniu jak na razie otrzymałam cztery odpowiedzi. Trzy w poniedziałek i jeden wczoraj. 

List od Królowej Elżbiety w podziękowaniu za życzenia z okazji rocznicy ślubu.


Przepiękna odpowiedź od Astrid, księżniczki Belgii, arcyksiężnej Austrii-Este w podziękowaniu za życzenia, które wysłałam do Księcia Amedeo & Księżnej Elisabetty z okazji narodzin ich synka.


Wspaniała odpowiedź od Élisabeth, Księżnej Brabancji z okazji jej 18 urodzin.
Odpowiedź od Guillaume, Dziedzicznego Wielkiego Księcia Luksemburga.

Komentarze

  1. Najbardziej ujęła mnie odpowiedź od Elisabeth z Belgii. Przepiękne wykonanie kartki i oczywiście urodziwa księżniczka!

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje :)Do mnie też przyszła odpowiedz od księżniczki Elzbiety i od razu stała się jedną z moich ulubionych :) Ciągle liczę na odpowiedz od Beatrice z okazji zaręczyn...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.