Przejdź do głównej zawartości

Cztery nowe odpowiedzi!

W tym tygodniu jak na razie otrzymałam cztery odpowiedzi. Trzy w poniedziałek i jeden wczoraj. 

List od Królowej Elżbiety w podziękowaniu za życzenia z okazji rocznicy ślubu.


Przepiękna odpowiedź od Astrid, księżniczki Belgii, arcyksiężnej Austrii-Este w podziękowaniu za życzenia, które wysłałam do Księcia Amedeo & Księżnej Elisabetty z okazji narodzin ich synka.


Wspaniała odpowiedź od Élisabeth, Księżnej Brabancji z okazji jej 18 urodzin.
Odpowiedź od Guillaume, Dziedzicznego Wielkiego Księcia Luksemburga.

Komentarze

  1. Najbardziej ujęła mnie odpowiedź od Elisabeth z Belgii. Przepiękne wykonanie kartki i oczywiście urodziwa księżniczka!

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje :)Do mnie też przyszła odpowiedz od księżniczki Elzbiety i od razu stała się jedną z moich ulubionych :) Ciągle liczę na odpowiedz od Beatrice z okazji zaręczyn...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.