Przejdź do głównej zawartości

Chrzest Archiego

Królewscy korespondenci z Wielkiej Brytanii donoszą, że na początku lipca w Kaplicy św. Jerzego w Windsorze ma odbyć się chrzest syna Księcia i Księżnej Sussex. W kaplicy tej ochrzczony był Książę Harry a w zeszłym roku odbył się tam jego ślub z Meghan.  Nieoficjalnie wiadomo, że para wybrała na rodziców chrzestnych przyjaciół zza oceanu. Na ceremonii mają być obecni między innymi: Książę Karol, Księżna Camilla, Książę i Księżna Cambridge oraz Doria Ragland.

Instagram: @sussexroyal

***
Nie są to oficjalne informacje. Tzn nie pochodzą one bezpośrednio od Pary Książęcej. Patrząc na sytuację z ogłoszenia narodzin chłopca możemy przypuszczać, że nie zostaniemy oficjalnie poinformowani o chrzcie dziecka.

***
My jako fani Brytyjskiej Rodziny Królewskiej możemy jednakże liczyć (mieć nadzieję), że Para zdecyduje się udostępnić na swoim koncie na Instagramie jakieś zdjęcie z tego dnia.

Komentarze

  1. Jeśli rzeczywiście dowiemy się po fakcie to wielka szkoda wiem że Archie nie ma tytułu ale transmisja z przyjazdu rodziny do kaplicy chyba nie naruszalaby bardzo prywatności rodziny a sprawiła wiele radości fanom

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Post napisałam w oparciu o informacje przekazane przez dziennikarzy. Dopóki nie otrzymamy informacji od H&M lub z biura/pałacu to nie będziemy niczego pewni. Mam nadzieję, że będziemy mieli chociaż okazję obserwować przybycie gości.

      Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.