Przejdź do głównej zawartości

Cztery nowe odpowiedzi!

Ostatnie dni były dla mnie łaskawe, gdyż otrzymałam cztery nowe odpowiedzi.

Pierwsza z nich jest od Księżniczki Eugenie. Pod koniec kwietnia wysłałam do niej list w nawiązaniu do jej działalności charytatywnej.


Druga odpowiedź jest od Księcia i Księżnej Cambridge w podziękowaniu za życzenia wysłane z okazji urodzin Księżniczki Charlotte.

Trzecia odpowiedź to podziękowanie za gratulacje wysłane z okazji narodzin Księcia Welf'a August'a, które otrzymałam od Księcia Ernest'a August'a Jr i Księżnej Ekateriny z Hannoveru. 


Czwarta odpowiedź jest od Tessy i jej synów Gabriel'a i Noah.

Komentarze

 1. Gratulacje piękne odpowiedzi zwłaszcza ta z Hanoweru
  Ja obecnie czekam na odpowiedź od Harrego i Meghan wysłałam im życzenia z okazji rocznicy ślubu oraz narodzin Archiego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję!
   Ja również do nich pisałam (na te same okazje jak Ty). Mam nadzieję, że wkrótce otrzymamy odpowiedzi.

   Usuń
  2. Gratuluję wszystkich odpowiedzi! Ja od księżniczki Charlotte i Z Hannoveru też już mam.
   ania_lroyal

   Usuń
 2. Najpiękniejsze zdjęcie jest z Hanoweru, a najlepsza kartka to odręczna i osobista odpowiedź od Gabriela, Noaha i Tessy. Przeurocza!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje, super odpowiedźi :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Poznajmy ich lepiej- Królowa Małgorzata II

Królowa Małgorzata II urodziła się 16 kwietnia 1940 jako córka Króla Frederika IX i Królowej Ingrid. Jej pełne imiona brzmią: Margrethe Alexandrine Þorhildur Ingrid. Królową Danii została w 1972 roku po śmierci swojego ojca. Królowa uczęszczała do Zahles Skole w latach 1946-1955. Jednakże od 1946 do 1949 roku uczyła się w Pałacu Amalienborg. W latach 1955-1956 uczyła się w  North Foreland Lodge w Hampshire w Anglii. Po otrzymaniu prywatnych lekcji ukończyła Zahles Skole z certyfikatem egzaminacyjnym na poziomie szkoły średniej II stopnia w 1959 roku. W latach 1960-1965 Królowa studiowała na uniwersytetach w Danii i innych krajach europejskich. Po zdaniu egzaminu z filozofii na Uniwersytecie w Kopenhadze w 1960 roku, studiowała archeologię na Uniwersytecie w Cambridge w latach 1960-61 i uzyskał dyplom z archeologii prehistorycznej. Następnie studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie w Aarhus w latach 1961-1962, na Sorbonie w 1963 roku i London School of Economics w 1965 ro