Przejdź do głównej zawartości

Dziękujemy za życzenia czyli odpowiedzi z pałaców

Witajcie! Dziś mam Wam do pokazania jedną odpowiedź. We wtorek otrzymałam odpowiedź od Sarah, Księżnej Yorku. 12 października wysłałam do Księżnej życzenia z okazji jej urodzin.
Miłego dnia!

Komentarze

 1. Kasiu jak myślisz czy jest szansa gdybym wysłała list do Sary Ferguson czy była by realna szansa na odpowiedz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że tak :) Biuro Księżnej (a czasami nawet ona sama) odpowiada na listy :)

   Usuń
 2. Moja siostra wysłała list do księżnej z gratulacjami z okazji ślubu Eugenie oraz kartkę urodzinową w jednej kopercie.
  I w jednej kopercie dostała dwie odpowiedzi: karteczkę z widokiem i wstążeczką oraz tą sama kartkę co odsyłają za życzenia dla Eugenie i Jacka, tylko z wklejoną kartką, z podziękowaniami i podpisem.

  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.