Przejdź do głównej zawartości

Q&A

Witajcie! W dzisiejszym poście odpowiem na pytania, które otrzymałam od Was w ostatnim czasie. Za wszystkie dziękuję i zachęcam do zadawania kolejnych! Miłego weekendu ;) 

Do kogo planujesz wysłać listy w czerwcu?
Listy planuję wysłać do Księżniczki Amalii i Księcia Felix'a z Luksemburga, Księżnej Charlene oraz do Księcia Williama ☺

Najprzystojniejszy książę? 
Harry ❤

Vic czy Maddie czy Sofia i dlaczego? 
Jeśli chodzi o styl to zdecydowanie Maddie. Jej wybory modowe są mi najbliższe. Jednak od jakiegoś czasu również coraz bardziej podobają mi się stylizacje Victorii. Jeśli chodzi jednak o ogólną sympatię to na pierwszym miejscu jest Victoria. Jej praca, podejście do ludzi, zachowanie jest niezwykle ujmujące. Wydaje się być (i na pewno jest) wspaniałą matką, żoną, córką, przyjaciółką, siostrą, księżniczką. Jest wzorem do naśladowania. Przykładem i inspiracją. Jestem przekonana, że będzie w przyszłości wspaniałą Królową Szwecji.

Co sądzisz o Meghan? 
Trudne pytanie, które pojawiło się kilku krotnie. Postaram się odpowiedzieć tak, by każdy był usatysfakcjonowany. Jest bardzo ładna, pięknie się ubiera. Udziela się charytatywnie więc zapewne los innych nie jest jej obojętny. Wydaje się być sympatyczna. Nie znam jej osobiście, nie oglądałam filmów w których grała, nie śledzę jej kariery więc nie wiele mogę powiedzieć. Sądzę, że są z Harrym piękną parą i życzę im jak najlepiej. Czas pokaże co z tego wyniknie 😉

Ulubiona odpowiedź?
Nie mam ulubionej odpowiedzi. Wszystkie są dla mnie bardzo ważne i miłe, jednakże na pewno szczególna jest dla mnie pierwsza odpowiedź jaką dostałam. Była to odpowiedź od Williama, Catherine i George’a na mój list wysłany z okazji Bożego Narodzenia. 

Czy oglądałaś jakiś królewski ślub?
Na żywo oglądałam ślub Carla Philipa i Sofii. W całości widziałam również ślub Victorii i Daniela, Maddie i Chrisa oraz Williama i Catherine. Co do pozostałych to oglądałam je fragmentami.

Ulubione royal baby?
Księżniczka Estelle

Ulubiony władca? 
Król Szwecji Karol XVI Gustaw

Co zainspirowało Cię do pisania bloga?
Do pisania bloga zainspirowały mnie blogi, które czytałam a wycieczka do Danii i Szwecji sprawiła, że postanowiłam spróbować.

Czy nadal zbierasz autografy?

Oczywiście, że tak. Na początku roku wysłałam kilka listów z prośbą o autograf. Najnowszym podpisem w mojej kolekcji jest autograf skoczka narciarskiego Andreasa Wellingera, który dostałam kilka dni temu. Pokazywałam go na Instagramie bloga.

Komentarze

  1. Ładnie napisałaś o Victorii. Zgadzam się z twoją opinią. Gratuluję kolejnego autografu!
    ania(lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.