Przejdź do głównej zawartości

Q&A

Witajcie! W dzisiejszym poście odpowiem na pytania, które otrzymałam od Was w ostatnim czasie. Za wszystkie dziękuję i zachęcam do zadawania kolejnych! Miłego weekendu ;) 

Do kogo planujesz wysłać listy w czerwcu?
Listy planuję wysłać do Księżniczki Amalii i Księcia Felix'a z Luksemburga, Księżnej Charlene oraz do Księcia Williama ☺

Najprzystojniejszy książę? 
Harry ❤

Vic czy Maddie czy Sofia i dlaczego? 
Jeśli chodzi o styl to zdecydowanie Maddie. Jej wybory modowe są mi najbliższe. Jednak od jakiegoś czasu również coraz bardziej podobają mi się stylizacje Victorii. Jeśli chodzi jednak o ogólną sympatię to na pierwszym miejscu jest Victoria. Jej praca, podejście do ludzi, zachowanie jest niezwykle ujmujące. Wydaje się być (i na pewno jest) wspaniałą matką, żoną, córką, przyjaciółką, siostrą, księżniczką. Jest wzorem do naśladowania. Przykładem i inspiracją. Jestem przekonana, że będzie w przyszłości wspaniałą Królową Szwecji.

Co sądzisz o Meghan? 
Trudne pytanie, które pojawiło się kilku krotnie. Postaram się odpowiedzieć tak, by każdy był usatysfakcjonowany. Jest bardzo ładna, pięknie się ubiera. Udziela się charytatywnie więc zapewne los innych nie jest jej obojętny. Wydaje się być sympatyczna. Nie znam jej osobiście, nie oglądałam filmów w których grała, nie śledzę jej kariery więc nie wiele mogę powiedzieć. Sądzę, że są z Harrym piękną parą i życzę im jak najlepiej. Czas pokaże co z tego wyniknie 😉

Ulubiona odpowiedź?
Nie mam ulubionej odpowiedzi. Wszystkie są dla mnie bardzo ważne i miłe, jednakże na pewno szczególna jest dla mnie pierwsza odpowiedź jaką dostałam. Była to odpowiedź od Williama, Catherine i George’a na mój list wysłany z okazji Bożego Narodzenia. 

Czy oglądałaś jakiś królewski ślub?
Na żywo oglądałam ślub Carla Philipa i Sofii. W całości widziałam również ślub Victorii i Daniela, Maddie i Chrisa oraz Williama i Catherine. Co do pozostałych to oglądałam je fragmentami.

Ulubione royal baby?
Księżniczka Estelle

Ulubiony władca? 
Król Szwecji Karol XVI Gustaw

Co zainspirowało Cię do pisania bloga?
Do pisania bloga zainspirowały mnie blogi, które czytałam a wycieczka do Danii i Szwecji sprawiła, że postanowiłam spróbować.

Czy nadal zbierasz autografy?

Oczywiście, że tak. Na początku roku wysłałam kilka listów z prośbą o autograf. Najnowszym podpisem w mojej kolekcji jest autograf skoczka narciarskiego Andreasa Wellingera, który dostałam kilka dni temu. Pokazywałam go na Instagramie bloga.

Komentarze

  1. Ładnie napisałaś o Victorii. Zgadzam się z twoją opinią. Gratuluję kolejnego autografu!
    ania(lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.