Przejdź do głównej zawartości

Nowa odpowiedź z Londynu!


Wczoraj wieczorem podziwiałam na Twitterze a dziś trzymam w dłoni :) Dziś otrzymałam odpowiedź od Pary Książęcej Williama i Kate! Podziękowanie za mój list wysłany z okazji ich 6 rocznicy ślubu ;) 
Komentarze

 1. Gratulacje!
  Ile czekałaś na odpowiedź? I do kogo konkretnie skierowalas list, do kate i willa razem czy osobno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!
   Na odpowiedź czekałam 16 dni :) Kopertę zaadresowałam do Williama, a w liście zwróciłam się do obojga.

   Usuń
 2. Gratuluję! Zdjęcie jest bardzo ładne. Ja w tym tygodniu otrzymałem osobistą odpowiedź od Księżnej Kornwalii na list, który wysłałem z okazji 12 rocznicy ślubu :) Czy planujesz może napisać do Księcia Frederika z Danii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i gratuluję! Jestem ciekawa kiedy ja dostanę odpowiedź od Księżnej Kornwalii :)
   Tak, aktualnie piszę do Frederika list ;)

   Usuń
 3. Gratuluję! Szkoda, że z Danii nie odsyłają takich zdjęć.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.