Przejdź do głównej zawartości

Nowa odpowiedź z Londynu!


Wczoraj wieczorem podziwiałam na Twitterze a dziś trzymam w dłoni :) Dziś otrzymałam odpowiedź od Pary Książęcej Williama i Kate! Podziękowanie za mój list wysłany z okazji ich 6 rocznicy ślubu ;) 
Komentarze

 1. Gratulacje!
  Ile czekałaś na odpowiedź? I do kogo konkretnie skierowalas list, do kate i willa razem czy osobno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!
   Na odpowiedź czekałam 16 dni :) Kopertę zaadresowałam do Williama, a w liście zwróciłam się do obojga.

   Usuń
 2. Gratuluję! Zdjęcie jest bardzo ładne. Ja w tym tygodniu otrzymałem osobistą odpowiedź od Księżnej Kornwalii na list, który wysłałem z okazji 12 rocznicy ślubu :) Czy planujesz może napisać do Księcia Frederika z Danii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i gratuluję! Jestem ciekawa kiedy ja dostanę odpowiedź od Księżnej Kornwalii :)
   Tak, aktualnie piszę do Frederika list ;)

   Usuń
 3. Gratuluję! Szkoda, że z Danii nie odsyłają takich zdjęć.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.