Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź z Londynu!

Witajcie w weekend majowy! Dziś Księżniczka Charlotte obchodzi swoje 2 urodziny :) Wysłaliście jej życzenia? Jej wczorajsze nowe oficjalne zdjęcie jest moim zdaniem urocze ;) Mi przypomina swoją mamę- Księżną Kate ale patrząc na zdjęcia z przeszłości również prababcię- Królową Elżbietę II.
Pogoda w tym roku niezbyt dopisała ale weekend majowy został mi umilony dzięki nowej odpowiedzi! Jest to odpowiedź od rodzinki z Cambridge na list, który wysłałam z okazji świąt Wielkanocnych 7 kwietnia. 
W odpowiedzi otrzymałam pocztówkę a nie list, którego się spodziewałam. 
Na pocztówce jest to samo zdjęcie co na odpowiedzi z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku, jednakże z tyłu podziękowanie jest oczywiście za minione święta :) Komentarze

  1. Zostały im pocztówki na zbyciu to "upychają".
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.