Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź z Londynu!

Witajcie w weekend majowy! Dziś Księżniczka Charlotte obchodzi swoje 2 urodziny :) Wysłaliście jej życzenia? Jej wczorajsze nowe oficjalne zdjęcie jest moim zdaniem urocze ;) Mi przypomina swoją mamę- Księżną Kate ale patrząc na zdjęcia z przeszłości również prababcię- Królową Elżbietę II.
Pogoda w tym roku niezbyt dopisała ale weekend majowy został mi umilony dzięki nowej odpowiedzi! Jest to odpowiedź od rodzinki z Cambridge na list, który wysłałam z okazji świąt Wielkanocnych 7 kwietnia. 
W odpowiedzi otrzymałam pocztówkę a nie list, którego się spodziewałam. 
Na pocztówce jest to samo zdjęcie co na odpowiedzi z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku, jednakże z tyłu podziękowanie jest oczywiście za minione święta :) Komentarze

  1. Zostały im pocztówki na zbyciu to "upychają".
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.